zabbix premium partner zabbix nowy
SZKOLENIA ZABBIX OD APLITT

ZAPISZ SIĘ NA SZKOLENIE AUTORYZOWANE ZABBIX
I NAUCZ SIĘ WYKORZYSTYWAĆ
W PEŁNI POTENCJAŁ MONITORINGU IT.

Zyskasz zaawansowaną wiedzę o funkcjach i możliwościach monitoringu ZABBIX i zdobędziesz cenione na rynku kompetencje.

PRZESZKOLILIŚMY JUŻ PONAD 200 ADMINISTRATORÓW ZABBIXA!

Porozmawiajmy o
szkoleniach Zabbix
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wskazanych w formularzu w celu dostarczenia mi aktualności, informacji handlowych i marketingowych dotyczących produktów i usług z oferty Aplitt sp. z o.o., poprzez kontakt telefoniczny / sms / e-mail / komunikator. Więcej informacji w Polityce Prywatności. * Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wskazanych w formularzu w celu dostarczenia mi aktualności, informacji handlowych i marketingowych dotyczących produktów i usług z oferty Aplitt sp. z o.o., poprzez kontakt telefoniczny / sms / e-mail / komunikator. Więcej informacji w Polityce Prywatności.
  * pole wymagane
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wskazanych w formularzu w celu dostarczenia mi aktualności, informacji handlowych i marketingowych dotyczących produktów i usług z oferty Aplitt sp. z o.o., poprzez kontakt telefoniczny / sms / e-mail / komunikator. Więcej informacji w Polityce Prywatności.* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wskazanych w formularzu w celu dostarczenia mi aktualności, informacji handlowych i marketingowych dotyczących produktów i usług z oferty Aplitt sp. z o.o., poprzez kontakt telefoniczny / sms / e-mail / komunikator. Więcej informacji w Polityce Prywatności.
  * pole wymagane

  ROBERT SZULIST
  CERTYFIKOWANY TRENER I EKSPERT ZABBIX

  NAJBLIŻSZE TERMINY SZKOLEŃ AUTORYZOWANYCH

  NAJBLIŻSZE TERMINY SZKOLEŃ AUTORYZOWANYCH

  VIII POLSKI ZABBIX METTUP ONLINE JUŻ 26 CZERWCA!

  VIII POLSKI ZABBIX METTUP ONLINE JUŻ 26 CZERWCA!

  REKOMENDACJA ZABBIX

  Opinia Szkolenia Zabbix cudzysłów

  Dział monitoringu w Aplitt, naszego Partnera Premium, to wysoko wykwalifikowani trenerzy i organizatorzy autoryzowanych szkoleń Zabbix. Jako producent i deweloper oprogramowania Zabbix wiemy, że możemy polegać na ich profesjonalizmie. Jesteśmy pewni, że wszyscy uczestnicy szkoleń otrzymują solidną dawkę zarówno teoretycznej jak i praktycznej wiedzy o naszym rozwiązaniu.

  Sergey Sorokin | Director of Business Development | Zabbix

  zabbix logotyp aplitt
  Sergey Sorokin opinia Zabbix o Aplitt

  DO KOGO KIERUJEMY SZKOLENIA

  do użytkowników Zabbix, czyli administratorów sieci i systemów IT
  specjalistów IT i inżynierów DevOps
  konsultantów i integratorów IT obsługujących infrastruktury informatyczne swoich klientów
  firm, planujących wdrożenie systemu monitoringu infrastruktury IT Zabbix
  osób poszukujących intratnej i interesującej ścieżki kariery

  OPINIE UCZESTNIKÓW

  DLACZEGO WARTO

  Program szkoleń autoryzowanych, zaprojektowany i certyfikowany przez twórcę i dewelopera, czyli firmę Zabbix SIA ma ściśle określoną strukturę i zakres merytoryczny, który pokrywa wszystkie kluczowe aspekty konfiguracji, administracji i monitorowania infrastruktury IT za pomocą systemu Zabbix w jego najnowszej wersji. Po podniesieniu wersji Zabbixa wnoszącej istotne zmiany i funkcjonalności, każdy trener podlega obowiązkowi re certyfikacji, czyli musi ponownie przejść proces oceny swojej wiedzy i umiejętności zgodnie z nowymi standardami i aktualizacjami programu.

  PREMIUM PARTNER

  Od 2021 roku jesteśmy Premium Partnerem ZABBIX. Dla naszych klientów to gwarancja preferencyjnych cen i potwierdzenie, że współpracują z najlepszymi specjalistami w zakresie monitoringu i oprogramowania ZABBIX.

  DOŚWIADCZENIE

  Specjalizujemy się w budowie, optymalizacji i utrzymaniu złożonych systemów monitoringu IT na całym świecie, najczęściej współpracując z dużymi korporacjami, instytucjami finansowymi oraz e-commerce.

  KOMPETENCJE

  Oferujemy klientom pełną ofertę wsparcia dla ZABBIX, czyli: konsultacje i audyt, wdrożenia testowe i produkcyjne, rozwiązania autorskie, support, szkolenia autoryzowane i usługę monitoringu infrastruktury klienta.

  SPOŁECZNOŚĆ

  Od 4 lat budujemy społeczność administratorów IT. Dwa razy w roku organizujemy dla nich webinary Zabbix Meetup Polska, podczas których dzielimy się swoją wiedzą i doświadczeniem.

  WSPARCIE

  Rozwiązania open source składają się z wielu komponentów — podsystemów, bibliotek, interfejsów, integracji. Specjalistyczną wiedzą wspieramy administratorów w zarządzaniu ich kompatybilnością.

  SZKOLIMY PO POLSKU

  Szkolenia Zabbix przeprowadzamy w języku polskim, zapewniając uczestnikom możliwość nauki i zrozumienia materiału w swobodnej i efektywnej formie.

  POZNAJ NASZYCH TRENERÓW

  ROBERT SZULIST | CERTYFIKOWANY TRENER I EKSPERT ZABBIX

  Robert posiada najwyższe uprawnienia szkoleniowe, czyli uprawnienia do szkolenia ekspertów i kilkuletnie doświadczenie architekta systemów monitoringu IT Zabbix. Od lat prowadzi spotkania społeczności administratorów infrastruktury IT w ramach Zabbix Meetup Polska. Jest zwolennikiem automatyzacji, miłośnikiem Pythona, Go i siedzenia w terminalu.

  Robert na Summit Zabbix 2023: Exploring Unconventional Scalability Techniques for Zabbix Proxies – a playful approach, materiał z kanału YT producenta

  MATEUSZ DAMPC | CERTYFIKOWANY TRENER ZABBIX

  Mateusz, jako aplittowy ekspert od zadań specjalnych zajmuje się realizacją najtrudniejszych wdrożeń Zabbixa. Odpowiada za wdrażanie, konfigurację i zarządzanie. I od lat buduje kompetencje w tym zakresie – m.in. posiada Certyfikaty Trenera Zabbixa, Administratora i Inżyniera Red Hat. Od kilku lat prowadzi szkolenia autoryzowane oraz spotkania zabbixowej społeczności.

  WYBIERZ Z OFERTY

  SZKOLENIE AUTORYZOWANE

  EGZAMIN CERTYFIKOWANY

  VOUCHER NA SZKOLENIE

  Certyfikowany trener Zabbixa musi regularnie odnawiać swoje uprawnienia, aby być na bieżąco ze standardami producenta i możliwościami najnowszych wersji programu. Dla uczestników to gwarancja najwyższej jakości szkoleń.

  Robert Szulist | Architekt ds. Monitoringu Infrastruktury IT | Certyfikowany Trener i Ekspert Zabbix

  Certyfikowany trener Zabbixa musi regularnie odnawiać swoje uprawnienia, aby być na bieżąco ze standardami producenta i możliwościami najnowszych wersji programu. Dla uczestników to gwarancja najwyższej jakości szkoleń.

  Robert Szulist | Architekt ds. Monitoringu Infrastruktury IT | Certyfikowany Trener  i Ekspert Zabbix

  Zabbix Certified User ZCU
  Cena sugerowana:
  2 382 PLN
  Cena w Aplitt:
  2 193 PLN

  UWAGA:

  5% zniżki na drugiego pracownika
  10% zniżki na trzeciego pracownika

  Dla kogo
  Dla początkujących administratorów infrastruktury, których zadaniem jest weryfikacja i przekazywanie zgłoszeń incydentów i awarii.

  Wymagania
  brak

  Czas trwania
  1 dzień, tylko online
  Zabbix Certified Specialist ZCS
  Cena sugerowana:
  8 443 PLN
  Cena w Aplitt:
  7 775 PLN

  UWAGA:

  5% zniżki na drugiego pracownika
  10% zniżki na trzeciego pracownika

  Dla kogo
  Dla administratorów średniozaawansowanych, których zadaniem będzie instalacja, konfiguracja i obsługa systemu w małej lub średniej firmie.

  Wymagania
  zaawansowana znajomość obsługi komputera, systemów operacyjnych i klienta SSH

  Czas trwania
  5 dni
  Zabbix Certified Professional ZCP
  Cena sugerowana:
  8 010 PLN
  Cena w Aplitt:
  7 376 PLN

  UWAGA:

  5% zniżki na drugiego pracownika
  10% zniżki na trzeciego pracownika

  Dla kogo
  Dla zaawansowanych administratorów, którzy chcą pozyskać wiedzę m.in. z zakresu monitoringu rozproszonego, szyfrowania, skalowania i dostrajania wydajności.

  Wymagania
  zdany egzamin ZCS

  Czas trwania
  3 dni
  Zabbix Certified Expert ZCE
  Cena sugerowana:
  14 072 PLN
  Cena w Aplitt:
  12 958 PLN

  UWAGA:

  5% zniżki na drugiego pracownika
  10% zniżki na trzeciego pracownika

  Dla kogo
  Dla zaawansowanych, którzy chcą zdobyć wiedzę, niezbędną do projektowania i utrzymywania wysoko wydajnych konfiguracji oraz wiedzę w zakresie API, HA / DR i partycjonowania DB.

  Wymagania
  zdany egzamin ZCP

  Czas trwania
  5 dni

  * Kwota netto za uczestnika.

  EGZAMINY

  Egzaminy Zabbix to rozwiązanie dla Ciebie, jeśli masz wiedzę na temat Zabbixa, nie chcesz brać udziału w szkoleniu autoryzowanym, ale zależy Ci na certyfikacie i możliwości udziału w szkoleniach na kolejnych poziomach. To także szansa na certyfikat dla tych, którzy zakończyli udział w szkoleniu bez egzaminu.

  Mateusz Dampc | Architekt ds. Monitoringu Infrastruktury IT | Trener Zabbix

  Egzaminy Zabbix to rozwiązanie dla Ciebie, jeśli masz wiedzę na temat Zabbixa, nie chcesz brać udziału w szkoleniu autoryzowanym, ale zależy Ci na certyfikacie i możliwości, udziału w szkoleniach na kolejnych poziomach. To także szansa na certyfikat dla tych, którzy zakończyli udział w szkoleniu bez egzaminu.

  Mateusz Dampc | Architekt ds. Monitoringu Infrastruktury IT | Trener Zabbix

  Egzamin: Zabbix Certified
  User ZCU
  224 PLN*
  Wymagania
  Brak wymagań, grupa do 50 osób; czas trwania: 30 minut.
  Egzamin: Zabbix Certified
  Specialist ZCS
  1 568 PLN*
  Wymagania
  Zaawansowana znajomość komputera i systemów operacyjnych; grupa do 15 osób; czas trwania egzaminu: 60 min.
  Egzamin: Zabbix Certified
  Professional ZCP
  1 568 PLN*
  Wymagania
  Certyfikat Zabbix Certified Specialist; w grupie do 15 osób; czas trwania egzaminu: 75 min.

  * Kwota netto za uczestnika.

  VOUCHER NA SZKOLENIE

  Voucher na szkolenie autoryzowane Zabbix to inwestycja środków z budżetu szkoleniowego w zwiększenie kompetencji administratora IT, ale nie tylko. To przede wszystkim to inwestycja w bezpieczeństwo i stabilność infrastruktury informatycznej twojej firmy. Voucher możesz wykorzystać w ciągu 12 miesięcy od daty zakupu.

  Oliwia Stępień | Opiekun Kontraktu i Szkoleń Zabbix

  Voucher na szkolenie autoryzowane Zabbix to inwestycja środków z budżetu szkoleniowego w zwiększenie kompetencji administratora IT, ale nie tylko. To przede wszystkim to inwestycja w bezpieczeństwo i stabilność infrastruktury informatycznej twojej firmy. Voucher możesz wykorzystać w ciągu 12 miesięcy od daty zakupu.

  Oliwia Stępień | Opiekun Kontraktu i Szkoleń Zabbix

  Voucher na szkolenie
  Zabbix Certified User
  ZCU
  Cena sugerowana:
  2 382 PLN
  Cena w Aplitt:
  2 193 PLN
  Dla kogo
  Dla początkujących administratorów infrastruktury, których zadaniem jest weryfikacja i przekazywanie zgłoszeń incydentów i awarii.

  Wymagania
  brak

  Czas trwania
  1 dzień, tylko online
  Voucher na szkolenie
  Zabbix Certified Specialist
  ZCS
  Cena sugerowana:
  8 443 PLN
  Cena w Aplitt:
  7 775 PLN
  Dla kogo
  Dla administratorów średniozaawansowanych, których zadaniem będzie instalacja, konfiguracja i obsługa systemu w małej lub średniej firmie.

  Wymagania
  zaawansowana znajomość obsługi komputera, systemów operacyjnych i klienta SSH

  Czas trwania
  5 dni
  Voucher na szkolenie
  Zabbix Certified Professional
  ZCP
  Cena sugerowana:
  8 010 PLN
  Cena w Aplitt:
  7 376 PLN
  Dla kogo
  Dla zaawansowanych administratorów, którzy chcą pozyskać wiedzę m.in. z zakresu monitoringu rozproszonego, szyfrowania, skalowania i dostrajania wydajności.

  Wymagania
  zdany egzamin ZCS

  Czas trwania
  3 dni
  Voucher na szkolenie
  Zabbix Certified Expert
  ZCE
  Cena sugerowana:
  14 072 PLN
  Cena w Aplitt:
  12 958 PLN
  Dla kogo
  Dla zaawansowanych, którzy chcą zdobyć wiedzę, niezbędną do projektowania i utrzymywania wysoko wydajnych konfiguracji oraz wiedzę w zakresie API, HA / DR i partycjonowania DB.

  Wymagania
  zdany egzamin ZCP

  Czas trwania
  5 dni

  WYBIERZ TERMIN

  Certified Specialist

  19 – 23 sierpnia 2024
  (online / stacjonarnie)

  Certified Professional

  26 – 28 sierpnia 2024
  (online / stacjonarnie)

  Certified Specialist

  18 – 22 listopada 2024
  (online / stacjonarnie)*

  Certified Professional

  25 – 27 listopada 2024
  (online / stacjonarnie)*

  Certified Expert

  16 – 20 grudnia 2024
  (online/stacjonarnie)*

  Nie znalazłeś odpowiedniego terminu?

  Termin do ustalenia
  (online/stacjonarnie)*

  UWAGA! Zgłoszenie udziału w szkoleniu autoryzowanym później, niż 10 dni przed terminem jego rozpoczęcia może spowodować opóźnienie w dostarczeniu certyfikatu.

  UWAGA!

  Zgłoszenie udziału w szkoleniu autoryzowanym później, niż 10 dni przed terminem jego rozpoczęcia może spowodować opóźnienie w dostarczeniu certyfikatu.

  Badania producenta pokazują, że początkujący administrator dzięki certyfikowanym szkoleniom Zabbix może zwiększyć swoją efektywność nawet dwukrotnie.

  YouTube player

  Jak wygląda ścieżka certyfikacji w ramach autoryzowanych szkoleń Zabbix? Z filmu dowiesz się, jak krok po kroku zdobywać certyfikaty.

  YouTube player

  SPRAWDŹ ODPOWIEDZI NA NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

  1. Moje doświadczenie z Zabbixem jest niewielkie, jakie szkolenie powinienem wybrać?

  Z oferty szkoleń autoryzowanych polecamy szkolenie „Zabbix Certified User”. Program tego szkolenia powstał z myślą o użytkownikach, którzy dopiero zaczęli korzystać z systemu monitoringu infrastruktury. Obsługują skonfigurowany już system monitoringu infrastruktury, a ich zadaniem jest weryfikacja i przekazywanie zgłoszeń. Więcej informacji znajdą Państwo w programie szkoleń.

  Summary
  Szkolenia autoryzowane i autorskie Zabbix
  Article Name
  Szkolenia autoryzowane i autorskie Zabbix
  Description
  Uczestnikom autoryzowanych szkoleń zapewniamy oryginalny Certyfikat Firmy Zabbix, który jest najbardziej wiarygodnym, honorowanym na całym świecie dokumentem potwierdzającym znajomość tego oprogramowania.
  Publisher Name
  Aplitt sp. z o.o.
  Publisher Logo

  2. Jak długo trwa szkolenie?

  Czas trwania szkolenia autoryzowanego zależy od konkretnego programu i może trwać od 1 do 5 dni. Kurs rozpoczyna się o godzinie 9:00 i trwa do godziny 18:00 (uwzględniając przerwy).

  Summary
  Szkolenia autoryzowane i autorskie Zabbix
  Article Name
  Szkolenia autoryzowane i autorskie Zabbix
  Description
  Uczestnikom autoryzowanych szkoleń zapewniamy oryginalny Certyfikat Firmy Zabbix, który jest najbardziej wiarygodnym, honorowanym na całym świecie dokumentem potwierdzającym znajomość tego oprogramowania.
  Publisher Name
  Aplitt sp. z o.o.
  Publisher Logo

  3. Jak zgłosić się na szkolenie?

  Polecamy zapoznanie się z programem i wybór szkolenia, które najbardziej odpowiada Państwa potrzebom i posiadanym umiejętnościom. Następnie prosimy o rejestrację online przez formularz zgłoszeniowy.

  Prosimy pamiętać, że zgłoszenie się na szkolenie później niż 10 dni przed jego terminem może spowodować opóźnienie w dostarczeniu certyfikatów.

  Summary
  Szkolenia autoryzowane i autorskie Zabbix
  Article Name
  Szkolenia autoryzowane i autorskie Zabbix
  Description
  Uczestnikom autoryzowanych szkoleń zapewniamy oryginalny Certyfikat Firmy Zabbix, który jest najbardziej wiarygodnym, honorowanym na całym świecie dokumentem potwierdzającym znajomość tego oprogramowania.
  Publisher Name
  Aplitt sp. z o.o.
  Publisher Logo

  4. Czy otrzymam materiały szkoleniowe?

  Każdy uczestnik szkolenia autoryzowanego otrzyma prezentację szkoleniową oraz instrukcję obsługi laboratorium.

  Summary
  Szkolenia autoryzowane i autorskie Zabbix
  Article Name
  Szkolenia autoryzowane i autorskie Zabbix
  Description
  Uczestnikom autoryzowanych szkoleń zapewniamy oryginalny Certyfikat Firmy Zabbix, który jest najbardziej wiarygodnym, honorowanym na całym świecie dokumentem potwierdzającym znajomość tego oprogramowania.
  Publisher Name
  Aplitt sp. z o.o.
  Publisher Logo

  5. Gdzie odbywają się szkolenia?

  Wszystkie szkolenia autoryzowane (z wyłączeniem szkoleń Zabbix Certified User) prowadzimy w Centrum Szkoleniowym firmy Aplitt w Gdańsku.

  Summary
  Szkolenia autoryzowane i autorskie Zabbix
  Article Name
  Szkolenia autoryzowane i autorskie Zabbix
  Description
  Uczestnikom autoryzowanych szkoleń zapewniamy oryginalny Certyfikat Firmy Zabbix, który jest najbardziej wiarygodnym, honorowanym na całym świecie dokumentem potwierdzającym znajomość tego oprogramowania.
  Publisher Name
  Aplitt sp. z o.o.
  Publisher Logo

  6. Czy w szkoleniu mogą wziąć udział tylko pracownicy mojej firmy?

  Tak. Na życzenie klienta możemy zorganizować szkolenie zamknięte tylko dla uczestników z jednej firmy. Szkolenie zamknięte dostosowujemy do indywidualnych potrzeb uczestników.

  Summary
  Szkolenia autoryzowane i autorskie Zabbix
  Article Name
  Szkolenia autoryzowane i autorskie Zabbix
  Description
  Uczestnikom autoryzowanych szkoleń zapewniamy oryginalny Certyfikat Firmy Zabbix, który jest najbardziej wiarygodnym, honorowanym na całym świecie dokumentem potwierdzającym znajomość tego oprogramowania.
  Publisher Name
  Aplitt sp. z o.o.
  Publisher Logo

  7. Czy w pobliżu znajduje się parking i hotel?

  Tak. Zapewniamy miejsca postojowe na parkingu obok biurowca z Centrum Szkoleniowym. W pobliżu znajduje się też hotel i pensjonat.

  Summary
  Szkolenia autoryzowane i autorskie Zabbix
  Article Name
  Szkolenia autoryzowane i autorskie Zabbix
  Description
  Uczestnikom autoryzowanych szkoleń zapewniamy oryginalny Certyfikat Firmy Zabbix, który jest najbardziej wiarygodnym, honorowanym na całym świecie dokumentem potwierdzającym znajomość tego oprogramowania.
  Publisher Name
  Aplitt sp. z o.o.
  Publisher Logo

  8. Ile osób może jednocześnie uczestniczyć w szkoleniu?

  W szkoleniu autoryzowanym może wziąć udział od 3 do 15 uczestników. Dotyczy to zarówno szkoleń stacjonarnych jak i szkoleń organizowanych online. Wyjątek stanowią szkolenie Zabbix Certified User, w którym może wziąć udział więcej uczestników.

  Summary
  Szkolenia autoryzowane i autorskie Zabbix
  Article Name
  Szkolenia autoryzowane i autorskie Zabbix
  Description
  Uczestnikom autoryzowanych szkoleń zapewniamy oryginalny Certyfikat Firmy Zabbix, który jest najbardziej wiarygodnym, honorowanym na całym świecie dokumentem potwierdzającym znajomość tego oprogramowania.
  Publisher Name
  Aplitt sp. z o.o.
  Publisher Logo

  9. Czego potrzebuję, aby wziąć udział w szkoleniu?

  Prosimy o zabranie ze sobą laptopa. Całą resztę materiałów otrzymają Państwo na szkoleniu.

  Summary
  Szkolenia autoryzowane i autorskie Zabbix
  Article Name
  Szkolenia autoryzowane i autorskie Zabbix
  Description
  Uczestnikom autoryzowanych szkoleń zapewniamy oryginalny Certyfikat Firmy Zabbix, który jest najbardziej wiarygodnym, honorowanym na całym świecie dokumentem potwierdzającym znajomość tego oprogramowania.
  Publisher Name
  Aplitt sp. z o.o.
  Publisher Logo

  10. Czy konieczne jest uczestnictwo we wszystkich czterech szkoleniach autoryzowanych?

  „Zabbix Certified Specialist” jest kursem podstawowym. Nie można uczestniczyć w „Zabbix Certified Professional” bez zaliczenia kursu „Zabbix Certified Specialist”. Po ukończeniu szkolenia „Zabbix Certified Professional” można uzyskać najwyższy poziom – „Zabbix Certified Expert”. Można zdawać egzaminy jeden po drugim lub tylko podstawowy (Specialist). Jeżeli uczestnik nie zdał egzaminu „Zabbix Certified Specialist” może uczestniczyć w szkoleniu „Zabbix Certified Professional”, jednak nie może przystąpić do egzaminu.

  Prosimy pamiętać, że szkolenie „Zabbix Certified User” jest przeznaczone dla osób początkujących i może zostać pominięte, jeśli uczestnik posiada zaawansowaną wiedzę o obsłudze komputera i systemów operacyjnych.

  Summary
  Szkolenia autoryzowane i autorskie Zabbix
  Article Name
  Szkolenia autoryzowane i autorskie Zabbix
  Description
  Uczestnikom autoryzowanych szkoleń zapewniamy oryginalny Certyfikat Firmy Zabbix, który jest najbardziej wiarygodnym, honorowanym na całym świecie dokumentem potwierdzającym znajomość tego oprogramowania.
  Publisher Name
  Aplitt sp. z o.o.
  Publisher Logo

  11. Kim są trenerzy?

  Nasi trenerzy to wieloletni pracownicy działu monitoringu infrastruktury IT w firmie Aplitt. Szkolenia autoryzowane prowadzi Robert Szulist, Certyfikowany Trener i Ekspert Zabbix i Mateusz Dampc, Certyfikowany Trener Zabbix.
  Summary
  Szkolenia autoryzowane i autorskie Zabbix
  Article Name
  Szkolenia autoryzowane i autorskie Zabbix
  Description
  Uczestnikom autoryzowanych szkoleń zapewniamy oryginalny Certyfikat Firmy Zabbix, który jest najbardziej wiarygodnym, honorowanym na całym świecie dokumentem potwierdzającym znajomość tego oprogramowania.
  Publisher Name
  Aplitt sp. z o.o.
  Publisher Logo

  12. W jakim języku prowadzone są szkolenia?

  Szkolenia autoryzowane prowadzone są przez naszych trenerów w języku polskim.

  Summary
  Szkolenia autoryzowane i autorskie Zabbix
  Article Name
  Szkolenia autoryzowane i autorskie Zabbix
  Description
  Uczestnikom autoryzowanych szkoleń zapewniamy oryginalny Certyfikat Firmy Zabbix, który jest najbardziej wiarygodnym, honorowanym na całym świecie dokumentem potwierdzającym znajomość tego oprogramowania.
  Publisher Name
  Aplitt sp. z o.o.
  Publisher Logo

  13. Czy otrzymam jakieś dokument potwierdzający, że przeszedłem szkolenie?

  Uczestnikom szkoleń autoryzowanych zapewniamy wystawione przez producenta certyfikaty, które są honorowanymi na całym świecie dokumentami, potwierdzającymi znajomość oprogramowania Zabbix. Każdy uczestnik szkoleń autoryzowanych otrzyma certyfikat potwierdzający udział w szkoleniu oraz certyfikat potwierdzający zdanie egzaminu.

  Summary
  Szkolenia autoryzowane i autorskie Zabbix
  Article Name
  Szkolenia autoryzowane i autorskie Zabbix
  Description
  Uczestnikom autoryzowanych szkoleń zapewniamy oryginalny Certyfikat Firmy Zabbix, który jest najbardziej wiarygodnym, honorowanym na całym świecie dokumentem potwierdzającym znajomość tego oprogramowania.
  Publisher Name
  Aplitt sp. z o.o.
  Publisher Logo

  14. O której rozpoczyna i kończy się szkolenie?

  Szkolenie autoryzowane rozpoczyna się o godzinie 9:00 i trwa do godziny 18:00 z przerwami kawowymi i przerwą na obiad.

  Summary
  Szkolenia autoryzowane i autorskie Zabbix
  Article Name
  Szkolenia autoryzowane i autorskie Zabbix
  Description
  Uczestnikom autoryzowanych szkoleń zapewniamy oryginalny Certyfikat Firmy Zabbix, który jest najbardziej wiarygodnym, honorowanym na całym świecie dokumentem potwierdzającym znajomość tego oprogramowania.
  Publisher Name
  Aplitt sp. z o.o.
  Publisher Logo

  15. Jak mogę zapłacić za szkolenie?

  Płatności można dokonać przelewem bankowym. Po zapisaniu uczestnika na szkolenie, wystawiamy fakturę proforma. Faktura proforma powinna zostać opłacona w ciągu 7 dni od jej wystawienia, ale nie później niż 3 dni robocze przed rozpoczęciem szkolenia.

  Summary
  Szkolenia autoryzowane i autorskie Zabbix
  Article Name
  Szkolenia autoryzowane i autorskie Zabbix
  Description
  Uczestnikom autoryzowanych szkoleń zapewniamy oryginalny Certyfikat Firmy Zabbix, który jest najbardziej wiarygodnym, honorowanym na całym świecie dokumentem potwierdzającym znajomość tego oprogramowania.
  Publisher Name
  Aplitt sp. z o.o.
  Publisher Logo

  16. Czy mogę otrzymać zniżkę?

  Jeśli w szkoleniu bierze udział 5 lub więcej uczestników z Państwa firmy wówczas otrzymają Państwo 10% zniżki dla całej grupy.

  Summary
  Szkolenia autoryzowane i autorskie Zabbix
  Article Name
  Szkolenia autoryzowane i autorskie Zabbix
  Description
  Uczestnikom autoryzowanych szkoleń zapewniamy oryginalny Certyfikat Firmy Zabbix, który jest najbardziej wiarygodnym, honorowanym na całym świecie dokumentem potwierdzającym znajomość tego oprogramowania.
  Publisher Name
  Aplitt sp. z o.o.
  Publisher Logo

  17. Jak mogę anulować rejestrację na szkolenie?

  W przypadku, gdy uczestnik poinformuje nas o rezygnacji z udziału w szkoleniu wcześniej niż 12 dni przed rozpoczęciem szkolenia, zwrócimy w całości wpłaconą kwotę.

  W przypadku, gdy zostaniemy poinformowani o rezygnacji później niż 12 dni przed rozpoczęciem szkolenia, wtedy zapłacona kwota nie zostanie zwrócona, a uczestnik może wziąć udział w szkoleniu Zabbix w innym terminie, zgodnie z harmonogramem szkoleń.

  W przypadku, gdy zarejestrowany uczestnik, nie może uczestniczyć w szkoleniu, może zaproponować innego uczestnika na swoje miejsce. Zamiana nie wymaga żadnych dodatkowych opłat. Uczestnik powinien powiadomić nas o zmianie  z wyprzedzeniem i przesłać formularz zgłoszeniowy z nowymi danymi uczestnika.

  Summary
  Szkolenia autoryzowane i autorskie Zabbix
  Article Name
  Szkolenia autoryzowane i autorskie Zabbix
  Description
  Uczestnikom autoryzowanych szkoleń zapewniamy oryginalny Certyfikat Firmy Zabbix, który jest najbardziej wiarygodnym, honorowanym na całym świecie dokumentem potwierdzającym znajomość tego oprogramowania.
  Publisher Name
  Aplitt sp. z o.o.
  Publisher Logo

  18. Czy firma Aplitt może odwołać szkolenie?

  Tak. Z przyczyn niezależnych od Aplitt, takich jak np. choroba trenera, możemy odwołać szkolenie.

  Summary
  Szkolenia autoryzowane i autorskie Zabbix
  Article Name
  Szkolenia autoryzowane i autorskie Zabbix
  Description
  Uczestnikom autoryzowanych szkoleń zapewniamy oryginalny Certyfikat Firmy Zabbix, który jest najbardziej wiarygodnym, honorowanym na całym świecie dokumentem potwierdzającym znajomość tego oprogramowania.
  Publisher Name
  Aplitt sp. z o.o.
  Publisher Logo

  19. Jak przebiega egzamin po szkoleniu autoryzowanym?

  Egzamin jest prowadzony w formie testu. Uczestnik szkolenia zostanie poproszony o odpowiedź na kilkadziesiąt pytań wielokrotnego wyboru, dotyczących materiału omawianego na szkoleniu. Liczba pytań zależy od kursu. Wynik egzaminu jest automatycznie zliczany i dostępny zaraz po egzaminie.

  Summary
  Szkolenia autoryzowane i autorskie Zabbix
  Article Name
  Szkolenia autoryzowane i autorskie Zabbix
  Description
  Uczestnikom autoryzowanych szkoleń zapewniamy oryginalny Certyfikat Firmy Zabbix, który jest najbardziej wiarygodnym, honorowanym na całym świecie dokumentem potwierdzającym znajomość tego oprogramowania.
  Publisher Name
  Aplitt sp. z o.o.
  Publisher Logo

  20. Jakie są wymagania do zdania egzaminu po szkoleniu autoryzowanym?

  Idealny wynik to 100%, jednak kilka błędów nie wpłynie na końcowy rezultat egzaminu. Przed egzaminem trener poinformuje zdających o tym, ile poprawnych odpowiedzi jest wymaganych do zdania egzaminu.

  Summary
  Szkolenia autoryzowane i autorskie Zabbix
  Article Name
  Szkolenia autoryzowane i autorskie Zabbix
  Description
  Uczestnikom autoryzowanych szkoleń zapewniamy oryginalny Certyfikat Firmy Zabbix, który jest najbardziej wiarygodnym, honorowanym na całym świecie dokumentem potwierdzającym znajomość tego oprogramowania.
  Publisher Name
  Aplitt sp. z o.o.
  Publisher Logo

  21. Co powinienem zrobić, jeżeli nie zdam egzaminu po szkoleniu autoryzowanym?

  Każdy przypadek jest rozpatrywany indywidualnie. Mimo niezaliczenia egzaminu, każdy otrzyma certyfikat uczestnictwa w szkoleniu. Jeżeli zdecydują się Państwo się na ponowne przystąpienie do egzaminu, prosimy o kontakt. Powtórne przystąpienie do egzaminu jest możliwe nie wcześniej niż po upływie 24 godzin od ogłoszenia wyniku pierwszego egzaminu i jest możliwe za dodatkową opłatą.

  Summary
  Szkolenia autoryzowane i autorskie Zabbix
  Article Name
  Szkolenia autoryzowane i autorskie Zabbix
  Description
  Uczestnikom autoryzowanych szkoleń zapewniamy oryginalny Certyfikat Firmy Zabbix, który jest najbardziej wiarygodnym, honorowanym na całym świecie dokumentem potwierdzającym znajomość tego oprogramowania.
  Publisher Name
  Aplitt sp. z o.o.
  Publisher Logo

   ×

   Wypełnij formularz a nasz doradca

   skontaktuje się z Tobą w sprawie autoryzowanego szkolenia Zabbix

   Wybór szkolenia

   Dane Uczestnika   Uwagi

   * Oświadczam, że zapoznałem się z Klauzulą informacyjną i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych i handlowych oraz celach związanych z rejestracją i uczestnictwem w szkoleniu organizowanym przez Aplitt sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (Polityka Prywatności) wraz z Partnerem Zabbix SIA z siedzibą w Rydze (Polityka Prywatności).

   * Oświadczam, że akceptuję Regulamin Szkoleń Autoryzowanych.

    ×

    Wypełnij formularz a nasz dorada

    skontaktuje się z Tobą w sprawie egzaminu Zabbix

    Wybór egzaminu

    Dane Uczestnika    Uwagi

    * Oświadczam, że zapoznałem się z Klauzulą informacyjną i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych i handlowych oraz celach związanych z rejestracją i uczestnictwem w egzaminie organizowanym przez Aplitt sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (Polityka Prywatności) wraz z Partnerem Zabbix SIA z siedzibą w Rydze (Polityka Prywatności).

    * Oświadczam, że akceptuję Regulamin Autoryzowanych Egzaminów Zabbix.

     ×

     Wypełnij formularz a nasz doradca

     skontaktuje się z Tobą w sprawie vouchera na szkolenia autoryzowane Zabbix

     Wybór szkolenia

     Dane Klienta     Uwagi

     Po otrzymaniu formularza, skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia szczegółów dotyczących szkolenia
     * Oświadczam, że zapoznałem się z Klauzulą informacyjną i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu w celach związanych z rejestracją i uczestnictwem w szkoleniu organizowanym przez Aplitt sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku. Więcej informacji na stronie Polityka Prywatności.

     * Oświadczam, że akceptuję Regulamin szkoleń autoryzowanych.

     OLIWIA STĘPIEŃ
     OPIEKUN KONTRAKTU I SZKOLEŃ ZABBIX

     Summary
     Szkolenia autoryzowane i autorskie Zabbix
     Article Name
     Szkolenia autoryzowane i autorskie Zabbix
     Description
     Uczestnikom autoryzowanych szkoleń zapewniamy oryginalny Certyfikat Firmy Zabbix, który jest najbardziej wiarygodnym, honorowanym na całym świecie dokumentem potwierdzającym znajomość tego oprogramowania.
     Publisher Name
     Aplitt sp. z o.o.
     Publisher Logo