zabbix premium partner zabbix nowy3

MONITORING SYSTEMÓW IT ZABBIX

POMAGAMY DUŻYM FIRMOM
ROZWIĄZYWAĆ PROBLEMY
I W PEŁNI WYKORZYSTAĆ MOŻLIWOŚCI
MONITORINGU ZABBIX.

ZABBIX otwiera szerokie możliwości monitorowania wielooddziałowych, złożonych infrastruktur informatycznych. Pomagamy w ich wdrożeniu, aktualizacji, optymalizacji i utrzymaniu. Świadczymy usługi supportu oraz przejmujemy od firm obowiązek monitorowania ich infrastruktur informatycznych.

Porozmawiajmy o monitoringu
w Twojej firmie
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wskazanych w formularzu w celu dostarczenia mi aktualności, informacji handlowych i marketingowych dotyczących produktów i usług z oferty Aplitt sp. z o.o., poprzez kontakt telefoniczny / sms / e-mail / komunikator. Więcej informacji w Polityce Prywatności. * Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wskazanych w formularzu w celu dostarczenia mi aktualności, informacji handlowych i marketingowych dotyczących produktów i usług z oferty Aplitt sp. z o.o., poprzez kontakt telefoniczny / sms / e-mail / komunikator. Więcej informacji w Polityce Prywatności.
  * pole wymagane
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wskazanych w formularzu w celu dostarczenia mi aktualności, informacji handlowych i marketingowych dotyczących produktów i usług z oferty Aplitt sp. z o.o., poprzez kontakt telefoniczny / sms / e-mail / komunikator. Więcej informacji w Polityce Prywatności.* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wskazanych w formularzu w celu dostarczenia mi aktualności, informacji handlowych i marketingowych dotyczących produktów i usług z oferty Aplitt sp. z o.o., poprzez kontakt telefoniczny / sms / e-mail / komunikator. Więcej informacji w Polityce Prywatności.
  * pole wymagane

  ŁUKASZ MAREK
  KIEROWNIK DZIAŁU MONITORINGU I SYSTEMÓW BEZPIECZEŃSTWA IT

  VIII POLSKI ZABBIX METTUP ONLINE JUŻ 26 CZERWCA!

  VIII POLSKI ZABBIX METTUP ONLINE JUŻ 26 CZERWCA!

  Premium Partner Zabbix

  Premium Partner Zabbix

  CO NAS WYRÓŻNIA

  CO NAS WYRÓŻNIA

  Oferujemy klientom znacznie więcej niż wdrożenie zoptymalizowanego i wydajnego systemu monitoringu. Aplitt to przede wszystkim firma informatyczna z kompetencjami w zakresie technologii cyfrowych i sztucznej inteligencji. Z nami inwestujesz nie tylko w narzędzie wspierające codzienną pracę administratora IT, ale w stabilną i odporną na zmiany przyszłość i zrównoważony rozwój swojej firmy.
  Iwona Sochacka
  Dyrektor Departamentu Informatyki

  Monitoruj wszystko z Zabbix

  Monitoruj wszystko z Zabbix

  OBSZARY MONITORINGU IT

  OBSZARY MONITORINGU IT

  monitoring sieci zabbix aplitt
  Monitoring
  sieci
  monitoring serwerów zabbix aplitt
  Monitoring
  serwerów
  monitoring chmury aplitt zabbix
  Monitoring
  chmury
  monitoring aplikacji zabbix aplitt
  Monitoring
  aplikacji
  monitoring usług zabbix aplitt
  Monitoring
  usług

  Dlaczego warto wybrać Zabbix

  Dlaczego warto wybrać Zabbix

  KORZYŚCI Z MONITORINGU INFRASTRUKTURY

  KORZYŚCI Z MONITORINGU INFRASTRUKTURY

  Poprawa wydajności

  Monitorowanie infrastruktury IT może pomóc w wykryciu i usuwaniu problemów wydajności, co może przyspieszyć czas odpowiedzi systemu i zwiększyć produktywność.

  Lepsza dostępność systemu

  Monitorowanie infrastruktury IT pozwala na szybkie wykrycie problemów, co umożliwia szybką reakcję i minimalizację przestojów systemu. Dzięki temu firma może zwiększyć dostępność swojego systemu i uniknąć utraty czasu i pieniędzy związanego z przestojami systemu.

  Poprawa jakości usług

  Monitorowanie infrastruktury IT może pomóc firmom śledzić jakość usług, które oferują swoim klientom. Dzięki temu firma może lepiej rozumieć potrzeby swoich klientów i dostosować swoje usługi do ich wymagań.

  Lepsza przewidywalność i planowanie

  Monitorowanie infrastruktury IT pozwala na gromadzenie danych i tworzenie raportów na temat wykorzystania zasobów, wydajności systemu czy zagrożeń bezpieczeństwa. Dzięki temu firma może dokładniej przewidywać swoje potrzeby i planować swoją strategię rozwoju.

  Agregacja i wizualizacja danych

  Zabbix zapewnia: powiadomienia w przypadku wystąpienia problemu, automatyczną rejestrację zgłoszeń/ticketów i automatyczne raporty na zakończenie dnia/miesiąca. Zabbix umożliwia wysyłanie informacji o awarii mailem, poprzez SMS-y, czy za pośrednictwem podłączonej do serwera, aplikacji monitorującej. Dodatkowo odpowiednie skrypty pozwalają na wykorzystanie innych typów komunikatorów — Skype, WhatsApp, Facebook czy Messenger. Zarządzanie systemem, możliwe jest za pośrednictwem przejrzystego interfejsu webowego. Statystyki monitorowanych obiektów, prezentowane są w postaci czytelnych grafik i wykresów. Dodatkowo Zabbix umożliwia integrację z systemami wizualizacji, np. Grafaną czy Uinnova Inc.

  Skalowalny

  Zabbix został zaprojektowany z myślą o rozbudowie małych środowisk z kilkoma urządzeniami do dużych z tysiącami monitorowanych urządzeń. Zabbix z powodzeniem może monitorować ponad 100 000 urządzeń, co w praktyce oznacza, że Zabbix jest w stanie przetwarzać ponad 3 000 000 operacji na minutę i codziennie gromadzić gigabajty danych historycznych.

  Optymalizacja wykorzystania zasobów

  Monitorowanie infrastruktury IT pozwala na dokładne śledzenie wykorzystania zasobów, takich jak pamięć, procesor czy dysk twardy. Dzięki temu firma może zoptymalizować wykorzystanie swoich zasobów i uniknąć niepotrzebnego kosztów związanych z dodatkowymi zasobami.

  Pełne bezpieczeństwo

  Monitorowanie infrastruktury IT może pomóc w wykryciu i zapobieganiu atakom hakerskim, co może chronić firmę przed utratą danych i kosztownymi naruszeniami zabezpieczeń. Dostęp do interfejsu użytkownika Zabbix można uzyskać za pośrednictwem połączenia chronionego SSL. Można również zabezpieczyć komunikację między oddzielnymi komponentami Zabbix (takimi jak serwer Zabbix, serwery proxy, agenci i narzędzia wiersza poleceń) za pomocą protokołu Transport Layer Security (TLS) v.1.2. Szyfrowanie jest opcjonalne i konfigurowalne dla poszczególnych komponentów.

  Jakie usługi świadczymy

  Jakie usługi świadczymy

  DLA KLIENTÓW I PARTNERÓW

  DLA KLIENTÓW I PARTNERÓW

  USŁUGI PRZEDWDROŻENIOWE
  Nie korzystasz z systemu monitoringu infrastruktury IT i planujesz jego wdrożenie? Nie wiesz, w jakich obszarach system znajdzie zastosowanie? Z jakimi systemami powinien być zintegrowany? A może korzystasz z systemu, ale chciałbyś usprawnić jego działanie?
  Porozmawiajmy jak zrobić pierwszy krok do monitoringu IT
  YouTube player
  ZABBIX PROOF OF CONCEPT

  Wdrożenie testowej wersji Zabbix to idealne rozwiązanie dla firm, które planują wdrożenie monitoringu IT, ale najpierw chciałyby przetestować system pod kątem swoich potrzeb, oczekiwań i integracji. System prezentacyjny może być zainstalowany na serwerach Aplitt albo w środowisku klienta i w żadnym stopniu nie wpływa na inne funkcjonujące w firmie systemy. Dodatkowo PoC znacznie upraszcza i przyspiesza proces wdrożenia produkcyjnej wersji Zabbixa.

  AUDYT PRZEDWDROŻENIOWY
  Po wykonaniu audytu środowiska Zabbix klient otrzymuje raport, zawierający wykaz rekomendowanych zmian, niezgodności z najlepszymi praktykami i pominiętych aspektów konfiguracji. Dzięki temu klient może szybko zidentyfikować ryzyka i zyskać nową perspektywę zwiększenia efektywności, poprawy SLA monitoringu i monitorowanych usług. Bez obciążania zespołu dodatkową pracą.
  KONSULTACJE
  Oferujemy firmom konsultacje w zakresie wyskalowania środowiska, dobieramy sprzęt do wybranego rozwiązania, usprawniamy już istniejące systemy monitoringu i wspieramy firmy w opracowaniu architektury optymalnego systemu monitoringu.
  Opowiedz o wyzwaniach, z jakimi się mierzysz, a my doradzimy optymalne rozwiązania
  WDROŻENIE MONITORINGU ZABBIX
  Wdrożenie Zabbixa, który w pełni ma realizować wszystkie dostępne w systemie funkcjonalności nie jest proste i w dużej mierze zależy od stopnia skomplikowania infrastruktury.
  YouTube player

  Monitoring Infrastruktury IT to warunek zapewnienia bezpieczeństwa w firmie. Pozwala wykryć ataki hakerskie, wirusy i inne zagrożenia oraz skutecznie im przeciwdziałać. Umożliwia również lepsze zarządzanie infrastrukturą – śledzenie wydajności systemów, wykrywanie problemów i usterek, a także podejmowanie działań zapobiegawczych w celu uniknięcia przestojów i awarii. Skutecznie może też pomóc w optymalizacji wykorzystania zasobów firmy poprzez śledzenie zużycia energii, wydajności sieci, wykorzystania pamięci czy procesora.

  MONITORING IT STANDARDOWY ZA 10 TYS. ZŁ
  Proponujemy usługę podstawowego wdrożenia systemu monitoringu Zabbix, co umożliwi monitorowanie infrastruktury IT w zakresie najważniejszych parametrów. To pierwszy krok dla firm, które zdecydowały się na automatyzację w zakresie monitoringu infrastruktury.
  MONITORING IT ROZSZERZONY
  Proponujemy firmom pomoc w budowie bardziej zaawansowanych i dedykowanych form monitoringu infrastruktury IT, takich jak monitoring usług biznesowych, dedykowane integracje, monitoring w architekturze rozproszonej.
  INTEGRACJA ZABBIXA Z INNYMI SYSTEMAMI
  Oferujemy wsparcie przy integracji Zabbixa z bazą CMDB, dowolnym HelpDeskiem, wszystkimi aplikacjami z API oraz Grafaną do analizowania i wizualizacji danych. Pomagamy wdrożyć dedykowane integracje, wykraczające poza obszar integracji natywnych.
  Skontaktuj się z nami i usprawnij swój biznes
  Systemy ticketowe / pomocy technicznej (np. Jira, ServiceNow, Zendesk itp.)
  Systemy zarządzania konfiguracją (np. Ansible, Puppet itp.)
  Systemy przesyłania wiadomości (np. Telegram, Slack, PagerDuty, Microsoft Teams itp.)
  Systemy do śledzenia poziomów zapasów, zamówień, sprzedaży i dostaw
  Systemy wizualizacji / raportowania (np. Grafana, JasperReports itp.)
  Dowolne aplikacje z otwartym interfejsem programistycznym (API)
  Skontaktuj się z nami i opowiedz nam o monitoringu IT w swojej firmie
  MONITOROWANIE IT 24/7/365 PRZEZ APLITT
  Dysponujemy profesjonalnym centrum monitoringu w Gdyni i zespołem specjalistów dostępnych w trybie 24/7/365. Świadczymy usługi monitoringu w dowolnej lokalizacji powierzonej przez Klienta via VPN – w Data Center Aplitt, zdalnie i w chmurze.
  ZABBIX NA ŚRODOWISKU KLIENTA
  Oferujemy klientom usługi monitoringu infrastruktury informatycznej w oparciu o Zabbix zainstalowany na serwerach Klienta.
  ZABBIX NA ŚRODOWISKU APLITT
  Świadczymy usługi monitoringu danych klienta w centralnym systemie firmy Aplitt i powiadamiania go (SMS, mail, telefon) o sytuacjach nieprawidłowych.
  USŁUGI DODATKOWE
  Proponujemy dodatkowe usługi związane z utrzymaniem, aktualizacją i optymalizacją Zabbixa, które pozwolą na jeszcze bardziej efektywne wykorzystanie systemu monitorowania infrastruktury. Oprócz wsparcia wdrożeniowego i powdrożeniowego oferujemy skierowane do administratorów szkolenia autoryzowane i autorskie.
  Jeśli nasze usługi odpowiadają na twoje potrzeby, przygotujemy indywidualną ofertę
  WIZUALIZACJA
  Zabbix doskonale sprawdza się jako agregator danych o środowisku Klienta. Pomagamy firmom przedstawić dane o infrastrukturze w sposób graficzny za pomocą wykresów, map i dedykowanych dashboardów.
  OPTYMALIZACJA
  Zoptymalizowany Zabbix jest gwarancją uzyskania jego maksymalnej wydajności, szczególnie wtedy, gdy monitoring obejmuje wiele systemów. Optymalizujemy hardware, software, parametry serwera Zabbix, silnik bazy danych.
  SZKOLENIA AUTORYZOWANE
  Oferujemy szkolenia autorskie, dostosowane do potrzeb Klienta oraz szkolenia autoryzowane dla użytkowników najnowszej, dostępnej wersji oprogramowania Zabbix. Nasze szkolenia prowadzą trenerzy Zabbix w języku polskim.
  Zabbix ebook
  Jak zintegrować Zabbixa z Grafaną, czyli wizualizacja i przejrzyste raporty w kilku krokach!
  W najnowszych wersjach Zabbix mocno postawił na rozwój dashboardów. Z każdą kolejną wersją wizualizacja monitorowanych danych prezentuje się coraz lepiej i przewaga Grafany pod tym względem znacznie się zmniejszyła. Komu zatem polecamy ten poradnik i integrację z Grafana? Przede wszystkim tym, którzy utrzymują więcej niż jedno środowisko Zabbix oraz tych, którzy będą chcieli wizualizować dane z zupełnie innych źródeł, takich jak bazy danych, chmury np. Azure itp.

  Co nas wyróżnia

  Co nas wyróżnia

  WARTOŚCI I PRZEWAGI

  WARTOŚCI I PRZEWAGI

  Status Premium Partnera Zabbix świadczy o wysokiej jakości usług świadczonych przez partnera oraz o jego zaangażowaniu w rozwój i promocję Zabbixa. Partnerzy Premium mogą korzystać z preferencyjnych warunków handlowych, w tym korzystniejszych cen licencji i usług Zabbixa.

  Certyfikat

  Premium partner Zabbix
  Obsługujemy technologie Ansible, Docker, Kubernetes, Azure, Zabbix, Grafana, Elastic Stack, Bash, Skrypty Power Shell, DNS, DHCP, Office 365, Apache, Nginx, HAProxy, Tomcat, ServiceDesk Plus, BeyondTrust i wiele innych. Sieci: TCP/IP, LAN, WAN, MPLS, VPN, Routing, Switching, Urządzenia Juniper, Nortel.
  Technologia to nie przeszkoda
  Dysponujemy profesjonalnym centrum monitoringu w Gdyni i własną serwerownią, do której doprowadzane są łącza światłowodowe i radiowe od TP S.A., NETIA S.A., GTS. Zespół zasilaczy awaryjnych UPS z modułami bateryjnymi zapewnia nieprzerwane zasilanie w przypadku awarii / braku zasilania.
  Profesjonalna infrastruktura dostępna 365/24

  Zaufali nam

  Zaufali nam

  WYBRANE WDROŻENIA

  WYBRANE WDROŻENIA

  Opinia Szkolenia Zabbix cudzysłów

  Wdrożony i utrzymywany
  w trybie 365/7/24…

  system monitoringu Zabbix, zabezpiecza ciągłość funkcjonowania 342 oddziałów firmy w całej Polsce, w tym: witryn internetowych, portali i infrastruktury IT. Firma Aplitt monitoruje poprawność działania 104 tys. parametrów — corowych aplikacji, bazy danych, serwerów i sieci, logów systemowych, systemu UPS i parametrów środowiska — temperatura, wilgotność, strefy ciepła i zimna.

  Opinia Szkolenia Zabbix cudzysłów

  Dzięki wdrożeniu systemu
  monitoringu…

  oraz usług utrzymania i administracji, zyskaliśmy bezpieczeństwo, stabilność i komfort prowadzenia biznesu. Skutecznie zapobiegamy przestojom usług. Ograniczyliśmy koszty awarii infrastruktury i znacznie zmniejszyliśmy ryzyko realnej utraty klientów. Aplitt gwarantuje błyskawiczną reakcję na zbliżające się problemy infrastruktury, jeszcze przed telefonem od użytkownika.

  Opinia Szkolenia Zabbix cudzysłów

  Firma Aplitt wykonała
  usługi automatyzacji…

  instalacji i aktualizacji agentów Zabbix na zróżnicowanym środowisku Windows / Linux, przy jednoczesnym zachowaniu jednorodności konfiguracji, zgodnie ze standardem przedstawionym w repozytorium git z użyciem Ansible.
  Rekomenduję firmę Aplitt, jako godnego zaufania partnera biznesowego oferującego usługi na najwyższym poziomie.

  Poznaj nasz zespół

  Poznaj nasz zespół

  DZIAŁ MONITORINGU I PROJEKTÓW ROZWOJOWYCH

  DZIAŁ MONITORINGU I PROJEKTÓW ROZWOJOWYCH

  Become a Partner

  Become a Partner

  PROPOZYCJA DLA FIRM ŚWIADCZĄCYCH USŁUGI INFORMATYCZNE

  PROPOZYCJA DLA FIRM ŚWIADCZĄCYCH USŁUGI INFORMATYCZNE

  Iwona Sochacka, Aplitt
  Cyberbezpieczeństwo, obok chmury obliczeniowej, to najważniejszy trend w branży IT w 2023 r. wskazywany przez polskich respondentów. Trendy są zauważalne w preferencjach klientów. Najwięcej z nich nadało priorytet projektom związanym z bezpieczeństwem IT w firmie.
  Jeśli klienci, z którymi współpracujesz, chcą zwiększyć cyberbezpieczeństwo swojej firmy poprzez monitorowanie infrastruktury informatycznej w systemie Zabbix, pomyśl o współpracy z nami. Zyskasz kompetentnego i rzetelnego partnera i zwiększysz zakres świadczonych dla klientów usług.
  Zapraszam do rozmowy o współpracy z Aplitt.
  Iwona Sochacka, Dyrektor Departamentu Informatyki

  Zajrzyj na bloga

  Zajrzyj na bloga

  STREFA WIEDZY

  STREFA WIEDZY

  ADAM KŁODNICKI
  OPIEKUN KLIENTA

  Summary
  Publisher Name
  Aplitt Sp. z o.o.
  Publisher Logo