Aplitt

Silni jak korporacja
i ludzcy jak startup.

Aplitt

Silni jak korporacja
i ludzcy jak startup.

Największym
kapitałem firmy
są ludzie.

Największym
kapitałem firmy
są ludzie.

Rozwijamy te usługi IT,
w których nasze
kompetencje są
niepodważalne.

HUMAN FACE OF IT

HUMAN FACE OF IT

Jak wyobrażasz sobie firmę z ludzką twarzą informatyki? Jakie są jej cele i wartości? Ilu zatrudnia pracowników? Jakich klientów obsługuje? Czy klienci są zadowoleni ze świadczonych usług? Czy chcą więcej?

Aplitt to miejsce, w którym zbiegają się dwie ścieżki – skomplikowany język IT oraz biznesowe potrzeby klienta. My, pracownicy Aplitt, tłumaczymy ten język na zrozumiały dla KLIENTA. Wskażemy Ci odpowiedni kierunek i zrealizujemy wyznaczone przez Ciebie zadania.

We are human

We are human

JESTEŚMY APLITT

JESTEŚMY APLITT

Współpracujemy z dużymi firmami i instytucjami, takimi jak SKOK czy VBW Engineering

W 2021 roku przeprocesowaliśmy ponad 2,5 mln transakcji i obsłużyliśmy ponad 100 tys. użytkowników bankowości elektronicznej

Na chwilę obecną zatrudniamy ponad 390 specjalistów

Średni czas zatrudnienia naszych pracowników to aż siedem lat

W 2020 roku znaleźliśmy się w T350 Brylantów Polskiej Gospodarki, a w 2021 roku zostaliśmy wyróżnieni w rankingu Gazele Biznesu

We are experienced

We are experienced

WYBRANE WDROŻENIA

WYBRANE WDROŻENIA

Wdrożenie
Microsoft 365
w Kuratorium Oświaty
w Gdańsku

Wyzwanie: Usługa dopasowana do potrzeb klienta, która ułatwi pracę w grupie, zwiększy efektywność i zapewni możliwość zarządzania dużymi ilościami danych.

Wdrożenie
Elektronicznego
Obiegu Dokumentów
w Asekuracji

Wyzwanie: Asekuracja stanęła przed wyzwaniem zachowania ciągłości pracy i umożliwienia obsługi pełnego obiegu faktur w środowisku rozproszonym geograficznie.

We are proud

We are proud

PARTNERZY TECHNOLOGICZNI

PARTNERZY TECHNOLOGICZNI

CERTYFIKAT BEZPIECZEŃSTWA

Międzynarodowy certyfikat ISO 27001 jest dla nas i naszych klientów gwarancją właściwej ochrony informacji i danych, najwyższego poziomu ochrony aktywów informacyjnych, a także formalnym potwierdzeniem, że oferujemy usługi zgodne z najwyższymi, międzynarodowymi standardami bezpieczeństwa.

NAGRODY

We are strong

We are strong

SILNY ZARZĄD

SILNY ZARZĄD

Marcin Golas

PREZES

W biznesie dążę do tego, by informatykę uczynić dostępną i zrozumiałą dla każdego. Nowy świat nowoczesnej technologii czasem budzi lęk, a rolą firm informatycznych powinno być ten lęk oswoić. Nadać informatyce ludzką twarz. Życie pokazuje, że mimo upływu lat takie podejście jest nadal naszym klientom bardzo potrzebne. „Tworzenie firmy to nie sprint. To maraton” – jestem tego najlepszym przykładem. Przeszedłem ponad 20-letnią drogę od stanowiska serwisanta po funkcję prezesa, decydującego o losach kilkuset pracowników. W tej podróży zawsze towarzyszył mi sport i wyzwania, takie jak triathlon, paintball, strzelectwo czy wyprawy samochodami terenowymi. Dynamika i skuteczność, ale też cierpliwość i konsekwencja – te cechy najlepiej definiują mnie w biznesie.

Marek Litzbarski

WICEPREZES

Jestem matematykiem i analitykiem. W branży informatycznej pracuję od 1991 roku. Swoją karierę zaczynałem od zwykłego programisty i specjalisty ds. informatyki. Zawsze byłem spokojnym i opanowanym człowiekiem, którego fascynowała matematyka i logiczne rozwiązania. Lubię czytać książki i rozwiązywać łamigłówki. Pomimo że jestem „domatorem”, spełniam się też sportowo. Od 1988 roku przebiegłem już ponad 69 000 km i do 2026 roku planuję wybiegać łączny dystans równy co najmniej 2x długości równika Ziemi. W pracy kieruję się maksymą „Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą”. Uważam, że w biznesie niezwykle ważna jest elastyczność, szybkość reagowania na zmiany i ciągłe wsłuchiwanie się w potrzeby klienta.

We are happy

We are happy

...I UŚMIECHNIĘCI PRACOWNICY

...I UŚMIECHNIĘCI PRACOWNICY

„Zawsze programuję tak, jak gdyby osoba zajmująca się moim kodem w przyszłości była agresywnym psychopatą, który wie gdzie mieszkam”.
Martin Golding

Ewa Aplitt

„Ptak RODO wcale nie wyginął. Po prostu kazał usunąć swoje dane ze wszystkich encyklopedii”.

APlitt zespołowa praca
Artur Augustyniak eod Aplitt

„Ludzie sądzą, że informatyka to zawód dla geniuszy, ale w rzeczywistości jest zupełnie odwrotnie. To praca wielu zwykłych ludzi, którzy razem tworzą coś większego, jak mur zbudowany z wielu małych kamieni”.
Donald Knuth

Human Face of IT

Human Face of IT

HUMAN FACE OF IT – CO TO TAK NAPRAWDĘ ZNACZY?

HUMAN FACE OF IT – CO TO TAK NAPRAWDĘ ZNACZY?

HUMAN FACE OF IT

Porozmawiajmy
o współpracy

Dość już o nas. Czas poznać wyzwania, z którymi mierzy się Twoja firma. Czy w Aplitt będziemy w stanie im sprostać? Dowiemy się tego, jeśli porozmawiamy. My jesteśmy gotowi, teraz Twój ruch! Napisz do nas.

NIC CO IT
NIE JEST NAM OBCE

NIC CO IT
NIE JEST NAM OBCE

We are human

We are human

JESTEŚMY APLITT

JESTEŚMY APLITT

Summary