Usługi

Microsoft 365

dla firm od Aplitt

Migracja do chmury.
Pakiety usług biurowych.
Narzędzia do pracy grupowej i zdalnej.
Usługi Azure Active Directory.
Migracja poczty do Exchange Online.

Usługi

Microsoft 365

dla firm od Aplitt

Kompletny zestaw elastycznych narzędzi i usług Microsoft 365 zaprojektowany po to, żeby usprawnić współpracę, poprawić efektywność i zapewnić optymalizację kosztów w firmach.

Outlook
Word
Excel
PowerPoint
MS Teams
OneDrive
SharePoint
Exchange
Publisher
Power Apps
Azure
Outlook
Word
Excel
PowerPoint
MS Teams
OneDrive
SharePoint
Exchange
Publisher
Power Apps
Azure
Outlook
Word
Excel
PowerPoint
SharePoint
OneDrive
MS Teams
Exchange
Publisher
Power Apps
Azure

Microsoft 365 rozwija cyfrową kulturę pracy i pomaga w transformacji wielu przedsiębiorstw na całym świecie. Dostarcza kompletny zestaw elastycznych narzędzi i usług zaprojektowany po to, by usprawnić współpracę, poprawić efektywność i zapewnić optymalizację kosztów.

W Aplitt specjalizujemy się w rozwiązaniach chmurowych – Microsoft 365 i Microsoft Azure. Współpracujemy z producentem, dzięki czemu zapewniamy klientom najlepsze warunki cenowe i najwyższą jakość usług na każdym etapie: od wstępnego doradztwa po wsparcie powdrożeniowe.

Zaufali nam m.in.:

Co nas wyróżnia

Co nas wyróżnia

PARTNER W CYFROWEJ
TRANSFORMACJI

Wdrożenie Microsoft 365 wymaga od dostawcy kompetencji technologicznych i koordynacji procesu digitalizacji. Zdefiniowania zmian, zgodnych z wartościami firmy, przełamywania ograniczeń, wspierania pracowników i optymalizacji działań operacyjnych.

Aby realizacja usług Microsoft 365 przebiegła prawidłowo musi objąć pracowników, uwzględnić inwestycję w ich rozwój i kulturę informacji.

Andrzej Krasowski

Kierownik Działu Projektów IT
Departament Informatyki

Andrzej Krasowski MS 365 Aplitt
Aleksandra Wojciechowska MS 365 Aplitt

Ola Wojciechowska

Młodszy kierownik projektu
Departament Informatyki

Jesteśmy pionierami na polskim rynku w zakresie dodatkowego zabezpieczenia chmury kluczami kryptograficznymi.

WYSOKIE STANDARDY
BEZPIECZEŃSTWA

Głównym obszarem działalności Aplitt jest obsługa informatyczna jednej z największych w Polsce instytucji finansowych. A to oznacza wysokie standardy bezpieczeństwa danych, wyznaczone przez KNF i normę ISO 27001, ISO 27002 oraz ISO 27018.

WSPARCIE
EKSPERTÓW

Do dyspozycji Klientów oddajemy zespół architektów, konsultantów, programistów i kierowników projektu, którzy oprócz potwierdzonej certyfikatami znajomości rozwiązań Microsoft posiadają wieloletnie doświadczenie wdrożeniowe.

Adam Kłodnicki

Specjalista ds. sprzedaży
Dział Handlowy

To ważne dla Klientów, by współpracować z jednym Partnerem, odpowiedzialnym za cały projekt.

Adam Kłodnicki outsourcing Aplitt

Andrzej Krasowski

Kierownik Działu Projektów IT

Inspiracją do tworzenia usług Microsoft 365 były realne potrzeby biznesu i zmiana specyfiki pracy.

PARTNER W CYFROWEJ TRANSFORMACJI

Wdrożenie Microsoft 365 wymaga od dostawcy kompetencji technologicznych, ale też umiejętności sprawnej koordynacji procesu digitalizacji.

WYSOKIE STANDARDY BEZPIECZEŃSTWA

Głównym obszarem działalności Aplitt jest obsługa informatyczna jednej z największych w Polsce instytucji finansowych. A to oznacza wysokie standardy bezpieczeństwa danych.

WSPARCIE EKSPERTÓW

Do dyspozycji Klientów oddajemy zespół architektów, konsultantów, programistów i kierowników projektu, którzy oprócz potwierdzonej certyfikatami znajomości rozwiązań Microsoft posiadają wieloletnie doświadczenie wdrożeniowe.

Adam Kłodnicki

Specjalista ds. sprzedaży

Dla Klientów ważne jest, by współpracować z jednym kompetentnym Partnerem, odpowiedzialnym za cały projekt.

Adam Kłodnicki outsourcing Aplitt

Wybierz usługi Microsoft, których potrzebujesz

Wybierz usługi Microsoft, których potrzebujesz

Potrzebuję pakietu
usług biurowych

Potrzebuję narzędzi
do pracy grupowej
i pracy zdalnej

Chcę przenieść środowisko
do chmury i podnieść
bezpieczeństwo

Z myślą
o mniejszych firmach

Pakiet Microsoft 365 Business to rozwiązanie dla firm, które zatrudniają nie więcej niż 300 osób. W ramach pakietu użytkownicy otrzymują dopasowany do potrzeb firmy zestaw zaawansowanych aplikacji biurowych, w tym Word, Excel i PowerPoint, oraz uniwersalne narzędzia do komunikacji w biznesie – Outlook, Teams, a także narzędzia do bezpiecznego przechowywania danych w chmurze, czyli OneDrive i SharePoint.

Microsoft-dla-malych-firm

Microsoft 365 Business

Potrzebujesz pakietu
usług biurowych?

Pakiet OfficeTeamsOneDrive
ExchangeSharePointAzure

Szukasz partnera z doświadczeniem w zakresie wdrożeń Microsoft 365 i obsłudze nowoczesnych, mniejszych firm? Znamy Twoje potrzeby. Chcesz zapewnić swoim pracownikom stały dostęp do najnowszych wersji pakietu Office, skutecznie komunikować się z klientami i współpracownikami, przechowywać dane w chmurze a jednocześnie zapewnić firmie i pracownikom bezpieczeństwo. Digitalizacja i bezpieczeństwo nie muszą ograniczać elastyczności Twojej firmy.

Microsoft-dla-malych-firm

Microsoft 365 Business

Potrzebujesz pakietu usług biurowych?

Pakiet OfficeTeamsOneDrive
ExchangeSharePointAzure

Znamy Twoje potrzeby. Chcesz zapewnić swoim pracownikom stały dostęp do najnowszych wersji pakietu Office, skutecznie komunikować się z klientami i współpracownikami, przechowywać dane w chmurze a jednocześnie zapewnić firmie i pracownikom bezpieczeństwo.

Z myślą o małych firmach

Pakiet Microsoft 365 Business to rozwiązanie dla firm, które zatrudniają nie więcej niż 300 osób. W ramach pakietu użytkownicy otrzymują dopasowany do potrzeb firmy zestaw zaawansowanych aplikacji biurowych oraz uniwersalne narzędzia do komunikacji w biznesie, a także narzędzia do bezpiecznego przechowywania danych w chmurze.

Platforma Microsoft 365 Enterprise

Szukasz narzędzi
dla dużej organizacji?

ExchangeSharePointYammer
Power AppsPower AutomatePower BI

Stawiamy na transformację nowoczesnych miejsc pracy. Z Microsoft 365 Enterprise zyskujesz wygodną, dostępną z każdego miejsca i o każdym czasie platformę do współpracy – spotkań, rozmów i przetwarzania danych. Z MyAnalytics przeanalizujesz czynniki wpływające na produktywność pracowników a Workplace Analytics pomoże Ci zrozumieć, w jaki sposób organizacja inwestuje swój czas. Postaw na współpracę, produktywność i bezkompromisowe bezpieczeństwo.

Microsoft Teams

Potrzebujesz narzędzi
do pracy grupowej i zdalnej?

OutlookTeamsSharePointOneDriveExchange

Łącząc w pakiecie najpopularniejsze aplikacje biurowe i potężny system do komunikacji, jakim jest MS Teams, możemy stworzyć uniwersalne środowisko do współpracy cyfrowej. Czat, wideo, połączenia głosowe, udostępnianie treści, nagrywanie spotkań i integracja z Outlook – tego potrzebujesz, aby podnieść efektywność pracy Twojego zespołu.

Microsoft Aplitt praca zdalna Teams

Microsoft Teams

Potrzebujesz narzędzi do pracy grupowej i zdalnej?

OutlookTeamsSharePointOneDriveExchange

Czat, wideo, połączenia głosowe, udostępnianie treści, nagrywanie spotkań i integracja z Outlook – tego potrzebujesz, aby podnieść efektywność pracy Twojego zespołu.

Co zyskujesz

Z nowoczesnym komunikatorem Microsoft Teams nie tylko wygodnie porozmawiasz ze współpracownikami, ale także zadzwonisz do klienta, zorganizujesz spotkanie online czy udostępnisz zespołowi swoje dokumenty. Komunikator Teams jest centralną aplikacją pakietu Office, co oznacza, że nie wychodząc z okna czatu wprowadzisz zmiany w dokumentach online lub udostępnisz plik z chmury OneDrive.

Microsoft Teams zapewnia ochronę prywatności i bezpieczeństwa konferencji wideo, ochronę tożsamości i informacji o koncie oraz ochronę przed cyberzagrożeniami.

Podstawowe funkcjonalności

Czat + wideo + połączenia głosowe
+ udostępnianie treści + nagrywanie spotkań + integracja z Outlook

Co zyskujesz

Z komunikatorem Microsoft Teams nie tylko wygodnie porozmawiasz ze współpracownikami, ale także zadzwonisz do klienta, zorganizujesz spotkanie online czy udostępnisz zespołowi swoje dokumenty. Komunikator Teams jest centralną aplikacją pakietu Office, co oznacza, że nie wychodząc z okna czatu wprowadzisz zmiany w dokumentach online lub udostępnisz plik z chmury OneDrive.

Podstawowe funkcjonalności

Czat + wideo + połączenia głosowe + udostępnianie treści
+ nagrywanie spotkań + integracja z Outlook

Migracja do chmury

Chcesz przenieść środowisko
do chmury i zwiększyć
bezpieczeństwo?

OutlookSharePointOneDriveExchange

Z Microsoft 365 dostarczamy kompleksową platformę narzędzi zabezpieczających w jednym rozwiązaniu, które zapewni ochronę bez obniżania wydajności pracy. Wdrożenie rozwiązań chmurowych pozwoli znacznie poprawić komunikację i współpracę, obniżyć koszty, a jednocześnie zwiększyć elastyczność i wygodę prowadzenia firmy. A to wszystko w ramach jednego interfejsu dostępu do chmury i środowiska pracy zespołowej.

Microsoft chmura Aplitt dla firm

Migracja do chmury

Chcesz przenieść środowisko
do chmury i zwiększyć bezpieczeństwo?

OutlookSharePointOneDriveExchange

Z Microsoft 365 dostarczamy kompleksową platformę narzędzi zabezpieczających, które zapewni ochronę bez obniżania wydajności pracy. Wdrożenie rozwiązań chmurowych pozwoli poprawić komunikację i współpracę i obniżyć koszty. A to wszystko ramach jednego interfejsu dostępy do chmury i środowiska pracy zespołowej.

Gdy doszło do lockdownu, wyposażyliśmy kilkuset pracowników w narzędzia do kompleksowej pracy zdalnej – komunikacji, wymiany plików i prowadzenia projektów. A jednocześnie stanęliśmy przed wyzwaniem zapewnienia bezpieczeństwa, integralności i dostępności danych.

Chmura stała się istotnym elementem naszej biznesowej rzeczywistości. Rozwiązania chmurowe są prostsze w implementacji, szybsze do uruchomienia a rezygnacja z nich może opóźnić rozwój firmy, a nawet zamknąć ją na technologiczne nowości.

Rozwiązania w chmurze firmy Microsoft zwiększają produktywność firmy, zapewniając pracownikom i członkom zespołów bezpieczeństwo przy współtworzeniu i udostępnianiu plików, także osobom spoza organizacji. Usługi w chmurze Microsoft są zgodne z wytycznymi Unii Europejskiej.

Microsoft Aplitt chmura

Chmura stała się istotnym elementem naszej biznesowej rzeczywistości. Rozwiązania chmurowe są prostsze w implementacji, szybsze do uruchomienia a rezygnacja z nich może opóźnić rozwój firmy, a nawet zamknąć ją na technologiczne nowości.

Rozwiązania w chmurze firmy Microsoft zwiększają produktywność firmy, zapewniając pracownikom i członkom zespołów bezpieczeństwo przy współtworzeniu i udostępnianiu plików, także osobom spoza organizacji. Usługi w chmurze Microsoft są zgodne z wytycznymi UE.

Czy wiesz, że...

W 2021 roku prawie połowa naruszeń bezpieczeństwa danych miała miejsce w małych firmach, a za 85% naruszeń odpowiada czynnik ludzki?

W dobie cyfryzacji, coraz trudniej jest chronić tożsamość pracowników oraz ich urządzenia, a także dane i infrastrukturę przedsiębiorstw. Microsoft 365 to wszechstronny pakiet zintegrowanych produktów, które umożliwiają organizacjom sprostanie tym wyzwaniom, pozwalając w pełni czerpać korzyści z pracy w mobilnym świecie opartym na rozwiązaniach chmurowych.

Gdy doszło do lockdownu, wyposażyliśmy kilkuset pracowników w narzędzia do kompleksowej pracy zdalnej – komunikacji, wymiany plików i prowadzenia projektów. A jednocześnie stanęliśmy przed wyzwaniem zapewnienia bezpieczeństwa, integralności i dostępności danych. Więcej o migracji do chmury w Aplitt >

Andrzej Krasowski Aplitt Microsoft 365
Microsoft-migracja-Outlook

Czy wiesz, że...

W 2021 roku prawie połowa naruszeń bezpieczeństwa danych miała miejsce w małych firmach, a za 85% naruszeń odpowiada czynnik ludzki?

W dobie cyfryzacji, coraz trudniej jest chronić tożsamość pracowników oraz ich urządzenia, a także dane i infrastrukturę przedsiębiorstw. Microsoft 365 to wszechstronny pakiet zintegrowanych produktów, które umożliwiają organizacjom sprostanie tym wyzwaniom w rozwiązaniach chmurowych. Więcej o cyfryzacji Kuratorium Oświaty w Gdańsku >

Jak Microsoft 365 wspiera bezpieczeństwo

Jak Microsoft 365 wspiera bezpieczeństwo

MECHANIZMY
ZABEZPIECZEŃ

MECHANIZMY
ZABEZPIECZEŃ

Zabezpieczenia zintegrowane w jeden pakiet, wydajnie współpracują ze sobą we wszystkich aplikacjach.

Zabezpieczenia zintegrowane w jeden pakiet, wydajnie współpracują ze sobą we wszystkich aplikacjach.

CENTRUM
BEZPIECZEŃSTWA

CENTRUM
BEZPIECZEŃSTWA

Pulpit nawigacyjny ułatwia zarządzanie bezpieczeństwem tożsamości, danych, urządzeń, aplikacji i infrastruktury.

Pulpit nawigacyjny ułatwia zarządzanie bezpieczeństwem tożsamości, danych, urządzeń, aplikacji i infrastruktury.

MECHANIZMY
KONTROLI DOSTĘPU

MECHANIZMY
KONTROLI DOSTĘPU

Mechanizmy uwierzytelniania wieloskładnikowego i warunkowego dostępu

Mechanizmy uwierzytelniania wieloskładnikowego i warunkowego dostępu.

OCHRONA
PUNKTÓW KOŃCOWYCH

OCHRONA
PUNKTÓW KOŃCOWYCH

Zarządzanie zdarzeniami i alertami we wszystkich punktach końcowych, wiadomościach e-mail i tożsamościach.

Zarządzanie zdarzeniami i alertami we wszystkich punktach końcowych, wiadomościach e-mail i tożsamościach.

AKTUALNE
ZABEZPIECZENIA

AKTUALNE
ZABEZPIECZENIA

Aktualizacje zabezpieczeń są pobierane automatycznie w momencie ich udostępnienia.

Aktualizacje zabezpieczeń są pobierane automatycznie w momencie ich udostępnienia.

Co zyskujesz z Microsoft 365

Co zyskujesz z Microsoft 365

Microsoft 365 umożliwia współpracę zespołu w czasie rzeczywistym z możliwością konwersacji na czacie, organizacji wirtualnych spotkań i udostępniania dokumentów w chmurze. Niezależnie od tego, czy pracujesz w domu, biurze, czy w podróży.

Chronisz dane przed utratą dzięki przechowywaniu ich w chmurze. Zwiększasz bezpieczeństwo danych klienta i ułatwiasz zarządzanie użytkownikami i urządzeniami.

Z Microsoft 365 zwiększasz produktywność swoich pracowników, obniżasz koszty automatyzacji i obsługi IT oraz konsolidujesz wydatki na licencje i zabezpieczenia.

Wyszukiwanie plików i wersji dokumentów zabiera czas i może powodować stres. Aplikacje Microsoft 365 zostały zaprojektowane tak, aby ułatwić zespołowi znalezienie potrzebnych danych.

Z Microsoft 365 zyskujesz wszystkie niezbędne narzędzia do organizacji pracy. Wyeliminujesz konieczność korzystania z wielu niezależnych od siebie aplikacji, z których korzystanie ograniczy przepływ informacji i zakłóci płynną pracę w firmie.

Z Microsoft 365 możesz być spokojny o dostępność i niezawodność usług. Z nami dostajesz finansową gwarancję działania na poziomie 99,9% czasu, 24h na dobę, 365 dni w roku.

Aplikacje Microsoft 365 są wyposażone w funkcje, które pomagają zautomatyzować wiele powtarzalnych funkcji, pomagając użytkownikom w wykonywaniu istotnych obowiązków.

Z subskrypcją Microsoft 365 uzyskujesz dostęp do najnowszych rozwiązań, ale nie musisz ich sam instalować. Wszystkie aktualizacje odbywają się automatycznie, bez przestojów i zakłóceń Twojej pracy.

Skontaktuj się z nami

Skontaktuj
się z nami

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wskazanych w formularzu w celu dostarczenia mi informacji handlowych i marketingowych dotyczących produktów i usług z oferty Aplitt sp. o.o., poprzez kontakt telefoniczny / sms / e-mail / komunikator.*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wskazanych w formularzu w celu dostarczenia mi informacji handlowych i marketingowych dotyczących produktów i usług z oferty Aplitt sp. o.o., poprzez kontakt telefoniczny / sms / e-mail / komunikator. Więcej informacji w Polityce Prywatności.
    * pole wymagane