Usługi

Microsoft 365

dla firm od Aplitt

Migracja do bezpiecznej chmury.
Pakiety usług biurowych dla małych i dużych organizacji.
Narzędzia do pracy grupowej i zdalnej.
Obiegi w SharePoint i platforma Yammer.
Migracja poczty do Exchange Online.

Usługi

Microsoft 365

dla firm od Aplitt

Kompletny zestaw elastycznych narzędzi i usług Microsoft 365 zaprojektowany po to, żeby usprawnić współpracę, poprawić efektywność i zapewnić optymalizację kosztów w firmach.

Outlook
Word
Excel
PowerPoint
MS Teams
OneDrive
SharePoint
Exchange
Publisher
Power Apps
Azure
Outlook
Word
Excel
PowerPoint
MS Teams
OneDrive
SharePoint
Exchange
Publisher
Power Apps
Azure
Outlook
Word
Excel
PowerPoint
SharePoint
OneDrive
MS Teams
Exchange
Publisher
Power Apps
Azure

Microsoft 365 rozwija cyfrową kulturę pracy i pomaga w transformacji wielu przedsiębiorstw na całym świecie. Dostarcza kompletny zestaw elastycznych narzędzi i usług zaprojektowany po to, by usprawnić współpracę, poprawić efektywność i zapewnić optymalizację kosztów.

W Aplitt specjalizujemy się w rozwiązaniach chmurowych – Microsoft 365 i Microsoft Azure. Współpracujemy z producentem, dzięki czemu zapewniamy klientom najlepsze warunki cenowe i najwyższą jakość usług na każdym etapie: od wstępnego doradztwa po wsparcie powdrożeniowe.

Zaufali nam m.in.:

Wybierz usługi Microsoft, których potrzebujesz

Wybierz usługi Microsoft, których potrzebujesz

Pakiet
usług biurowych

Narzędzia dla
dużej organizacji

Narzędzia do pracy
grupowej i zdalnej

Obiegi w SharePoint
i platforma Yammer

Migracja do
bezpiecznej chmury

Migracja poczty
do Exchange Online

Z myślą
o mniejszych firmach

Pakiet Microsoft 365 Business to rozwiązanie dla firm, które zatrudniają nie więcej niż 300 osób. W ramach pakietu użytkownicy otrzymują dopasowany do potrzeb firmy zestaw zaawansowanych aplikacji biurowych, w tym Word, Excel i PowerPoint, oraz uniwersalne narzędzia do komunikacji w biznesie – Outlook, Teams, a także narzędzia do bezpiecznego przechowywania danych w chmurze, czyli OneDrive i SharePoint.

Microsoft-dla-malych-firm

Microsoft 365 Business

Potrzebujesz pakietu
usług biurowych?

Pakiet OfficeTeamsOneDrive
ExchangeSharePointAzure

Szukasz partnera z doświadczeniem w zakresie wdrożeń Microsoft 365 i obsłudze nowoczesnych, mniejszych firm? Znamy Twoje potrzeby. Chcesz zapewnić swoim pracownikom stały dostęp do najnowszych wersji pakietu Office, skutecznie komunikować się z klientami i współpracownikami, przechowywać dane w chmurze a jednocześnie zapewnić firmie i pracownikom bezpieczeństwo. Digitalizacja i bezpieczeństwo nie muszą ograniczać elastyczności Twojej firmy.

Microsoft-dla-malych-firm

Microsoft 365 Business

Potrzebujesz pakietu usług biurowych?

Pakiet OfficeTeamsOneDrive
ExchangeSharePointAzure

Znamy Twoje potrzeby. Chcesz zapewnić swoim pracownikom stały dostęp do najnowszych wersji pakietu Office, skutecznie komunikować się z klientami i współpracownikami, przechowywać dane w chmurze a jednocześnie zapewnić firmie i pracownikom bezpieczeństwo.

Z myślą o małych firmach

Pakiet Microsoft 365 Business to rozwiązanie dla firm, które zatrudniają nie więcej niż 300 osób. W ramach pakietu użytkownicy otrzymują dopasowany do potrzeb firmy zestaw zaawansowanych aplikacji biurowych oraz uniwersalne narzędzia do komunikacji w biznesie, a także narzędzia do bezpiecznego przechowywania danych w chmurze.

Platforma Microsoft 365 Enterprise

Szukasz narzędzi
dla dużej organizacji?

ExchangeSharePointYammer
Power AppsPower AutomatePower BI

Stawiamy na transformację nowoczesnych miejsc pracy. Z Microsoft 365 Enterprise zyskujesz wygodną, dostępną z każdego miejsca i o każdym czasie platformę do współpracy – spotkań, rozmów i przetwarzania danych. Z MyAnalytics przeanalizujesz czynniki wpływające na produktywność pracowników a Workplace Analytics pomoże Ci zrozumieć, w jaki sposób organizacja inwestuje swój czas. Postaw na współpracę, produktywność i bezkompromisowe bezpieczeństwo.

Platforma Microsoft 365 Enterprise

Szukasz narzędzi dla dużej organizacji?

ExchangeSharePointYammer
Power AppsPower AutomatePower BI

Z Microsoft 365 Enterprise zyskujesz wygodną, dostępną z każdego miejsca i o każdym czasie platformę do współpracy – spotkań, rozmów i przetwarzania danych. Z MyAnalytics przeanalizujesz czynniki wpływające na produktywność pracowników a Workplace Analytics pomoże Ci zrozumieć, w jaki sposób organizacja inwestuje swój czas.

Microsoft Teams

Potrzebujesz narzędzi
do pracy grupowej i zdalnej?

OutlookTeams

Łącząc w pakiecie najpopularniejsze aplikacje biurowe i potężny system do komunikacji, jakim jest MS Teams, możemy stworzyć uniwersalne środowisko do współpracy cyfrowej. Czat, wideo, połączenia głosowe, udostępnianie treści, nagrywanie spotkań i integracja z Outlook – tego potrzebujesz, aby podnieść efektywność pracy Twojego zespołu.

Microsoft Aplitt praca zdalna Teams

Microsoft Teams

Potrzebujesz narzędzi do pracy grupowej i zdalnej?

OutlookTeamsSharePointOneDriveExchange

Czat, wideo, połączenia głosowe, udostępnianie treści, nagrywanie spotkań i integracja z Outlook – tego potrzebujesz, aby podnieść efektywność pracy Twojego zespołu.

Udostępnianie i współpraca zespołów

Chcesz zwiększyć
możliwości pracy zespołowej?

SharePointYammer

Jakie problemy współczesnego przedsiębiorstwa może rozwiązać platforma SharePoint? Przede wszystkim chaos dokumentów. Nie tylko daje miejsce do przechowywania firmowych danych i plików oraz obserwacji dokonywanych w nich zmian. Ale też dzięki możliwości tworzenia obiegów dokumentów – pozwala bez trudu je odnaleźć.

Dodatkowo dzięki sieci społecznościowej Yammer Microsoft będzie wspierać wewnętrzną komunikację i zaangażowanie pracowników. Oferuje szybszy i przyjazny użytkownikowi sposób na efektywną wymianę informacji wewnątrzfirmowej na poziomie bardziej globalnym niż zespoły i projekty w Teams. Yammer to miejsce, gdzie każdy może coś ogłosić czy zaproponować oraz stworzyć mniej formalne grupy.

Potrzebujesz wsparcia przy wdrożeniu SharePoint i Yammer? Skonfigurujemy obiegi dokumentów w SharePoint zgodnie z potrzebami Twojego przedsiębiorstwa. Przeszkolimy ambasadorów Yammer, których zadaniem będzie efektywne wykorzystanie platformy w codziennej komunikacji.

Udostępnianie i współpraca zespołów

Chcesz zwiększyć możliwości pracy zespołowej?

SharePointYammer

Platforma SharePoint nie tylko daje miejsce do przechowywania firmowych danych i plików oraz obserwacji dokonywanych w nich zmian, ale też dzięki możliwości tworzenia obiegów dokumentów – pozwala bez trudu je odnaleźć. Dodatkowo, dzięki sieci społecznościowej Yammer, Microsoft będzie wspierać wewnętrzną komunikację i zaangażowanie pracowników. Oferuje szybszy i przyjazny użytkownikowi sposób na efektywną wymianę informacji.

Wdrożenie Microsoft 365
jest dużym krokiem na drodze do poprawy efektywności firmy, ale nie jedynym.

Dzięki Transformacji cyfrowej, czyli cyfryzacji firmy i wykorzystaniu modeli sztucznej inteligencji, zyskujesz dokładniejszy wgląd w funkcjonowanie przedsiębiorstwa i możesz podejmować trafniejsze decyzje biznesowe.

Skontaktuj się z nami i sprawdź, co jeszcze możesz zyskać dzięki Transformacji Cyfrowej!

rece

Co zyskujesz

Z nowoczesnym komunikatorem Microsoft Teams nie tylko wygodnie porozmawiasz ze współpracownikami, ale także zadzwonisz do klienta, zorganizujesz spotkanie online czy udostępnisz zespołowi swoje dokumenty. Komunikator Teams jest centralną aplikacją pakietu Office, co oznacza, że nie wychodząc z okna czatu wprowadzisz zmiany w dokumentach online lub udostępnisz plik z chmury OneDrive.

Microsoft Teams zapewnia ochronę prywatności i bezpieczeństwa konferencji wideo, ochronę tożsamości i informacji o koncie oraz ochronę przed cyberzagrożeniami.

Podstawowe funkcjonalności

Czat + wideo + połączenia głosowe
+ udostępnianie treści + nagrywanie spotkań + integracja z Outlook

Co zyskujesz

Z komunikatorem Microsoft Teams nie tylko wygodnie porozmawiasz ze współpracownikami, ale także zadzwonisz do klienta, zorganizujesz spotkanie online czy udostępnisz zespołowi swoje dokumenty. Komunikator Teams jest centralną aplikacją pakietu Office, co oznacza, że nie wychodząc z okna czatu wprowadzisz zmiany w dokumentach online lub udostępnisz plik z chmury OneDrive.

Podstawowe funkcjonalności

Czat + wideo + połączenia głosowe + udostępnianie treści
+ nagrywanie spotkań + integracja z Outlook

Migracja do chmury

Chcesz przenieść środowisko
do chmury i zwiększyć
bezpieczeństwo?

OutlookSharePointOneDriveExchange

Z Microsoft 365 dostarczamy kompleksową platformę narzędzi zabezpieczających w jednym rozwiązaniu, które zapewni ochronę bez obniżania wydajności pracy. Wdrożenie rozwiązań chmurowych pozwoli znacznie poprawić komunikację i współpracę, obniżyć koszty, a jednocześnie zwiększyć elastyczność i wygodę prowadzenia firmy. A to wszystko w ramach jednego interfejsu dostępu do chmury i środowiska pracy zespołowej.

Microsoft chmura Aplitt dla firm

Migracja do chmury

Chcesz przenieść środowisko
do chmury i zwiększyć bezpieczeństwo?

OutlookSharePointOneDriveExchange

Z Microsoft 365 dostarczamy kompleksową platformę narzędzi zabezpieczających, które zapewni ochronę bez obniżania wydajności pracy. Wdrożenie rozwiązań chmurowych pozwoli poprawić komunikację i współpracę i obniżyć koszty. A to wszystko ramach jednego interfejsu dostępy do chmury i środowiska pracy zespołowej.

Gdy doszło do lockdownu, wyposażyliśmy kilkuset pracowników w narzędzia do kompleksowej pracy zdalnej – komunikacji, wymiany plików i prowadzenia projektów. A jednocześnie stanęliśmy przed wyzwaniem zapewnienia bezpieczeństwa, integralności i dostępności danych.

Chmura stała się istotnym elementem naszej biznesowej rzeczywistości. Rozwiązania chmurowe są prostsze w implementacji, szybsze do uruchomienia a rezygnacja z nich może opóźnić rozwój firmy, a nawet zamknąć ją na technologiczne nowości.

Rozwiązania w chmurze firmy Microsoft zwiększają produktywność firmy, zapewniając pracownikom i członkom zespołów bezpieczeństwo przy współtworzeniu i udostępnianiu plików, także osobom spoza organizacji. Usługi w chmurze Microsoft są zgodne z wytycznymi Unii Europejskiej.

Microsoft Aplitt chmura

Chmura stała się istotnym elementem naszej biznesowej rzeczywistości. Rozwiązania chmurowe są prostsze w implementacji, szybsze do uruchomienia a rezygnacja z nich może opóźnić rozwój firmy, a nawet zamknąć ją na technologiczne nowości.

Rozwiązania w chmurze firmy Microsoft zwiększają produktywność firmy, zapewniając pracownikom i członkom zespołów bezpieczeństwo przy współtworzeniu i udostępnianiu plików, także osobom spoza organizacji. Usługi w chmurze Microsoft są zgodne z wytycznymi UE.

Czy wiesz, że...

W 2021 roku prawie połowa naruszeń bezpieczeństwa danych miała miejsce w małych firmach, a za 85% naruszeń odpowiada czynnik ludzki?

W dobie cyfryzacji, coraz trudniej jest chronić tożsamość pracowników oraz ich urządzenia, a także dane i infrastrukturę przedsiębiorstw. Microsoft 365 to wszechstronny pakiet zintegrowanych produktów, które umożliwiają organizacjom sprostanie tym wyzwaniom, pozwalając w pełni czerpać korzyści z pracy w mobilnym świecie opartym na rozwiązaniach chmurowych.

Gdy doszło do lockdownu, wyposażyliśmy kilkuset pracowników w narzędzia do kompleksowej pracy zdalnej – komunikacji, wymiany plików i prowadzenia projektów. A jednocześnie stanęliśmy przed wyzwaniem zapewnienia bezpieczeństwa, integralności i dostępności danych. Więcej o migracji do chmury w Aplitt >

Andrzej Krasowski Aplitt Microsoft 365
Microsoft-migracja-Outlook

Czy wiesz, że...

W 2021 roku prawie połowa naruszeń bezpieczeństwa danych miała miejsce w małych firmach, a za 85% naruszeń odpowiada czynnik ludzki?

W dobie cyfryzacji, coraz trudniej jest chronić tożsamość pracowników oraz ich urządzenia, a także dane i infrastrukturę przedsiębiorstw. Microsoft 365 to wszechstronny pakiet zintegrowanych produktów, które umożliwiają organizacjom sprostanie tym wyzwaniom w rozwiązaniach chmurowych. Więcej o cyfryzacji Kuratorium Oświaty w Gdańsku >

Jak Microsoft 365 wspiera bezpieczeństwo

Jak Microsoft 365 wspiera bezpieczeństwo

MECHANIZMY
ZABEZPIECZEŃ

MECHANIZMY
ZABEZPIECZEŃ

Zabezpieczenia zintegrowane w jeden pakiet, wydajnie współpracują ze sobą we wszystkich aplikacjach.

Zabezpieczenia zintegrowane w jeden pakiet, wydajnie współpracują ze sobą we wszystkich aplikacjach.

CENTRUM
BEZPIECZEŃSTWA

CENTRUM
BEZPIECZEŃSTWA

Pulpit nawigacyjny ułatwia zarządzanie bezpieczeństwem tożsamości, danych, urządzeń, aplikacji i infrastruktury.

Pulpit nawigacyjny ułatwia zarządzanie bezpieczeństwem tożsamości, danych, urządzeń, aplikacji i infrastruktury.

MECHANIZMY
KONTROLI DOSTĘPU

MECHANIZMY
KONTROLI DOSTĘPU

Mechanizmy uwierzytelniania wieloskładnikowego i warunkowego dostępu

Mechanizmy uwierzytelniania wieloskładnikowego i warunkowego dostępu.

OCHRONA
PUNKTÓW KOŃCOWYCH

OCHRONA
PUNKTÓW KOŃCOWYCH

Zarządzanie zdarzeniami i alertami we wszystkich punktach końcowych, wiadomościach e-mail i tożsamościach.

Zarządzanie zdarzeniami i alertami we wszystkich punktach końcowych, wiadomościach e-mail i tożsamościach.

AKTUALNE
ZABEZPIECZENIA

AKTUALNE
ZABEZPIECZENIA

Aktualizacje zabezpieczeń są pobierane automatycznie w momencie ich udostępnienia.

Aktualizacje zabezpieczeń są pobierane automatycznie w momencie ich udostępnienia.

Exchange Online

Chcesz zmigrować pocztę
do Exchange Online?

OutlookExchange

Migracja skrzynek pocztowych do Exchange Online zapewnia firmie pełne bezpieczeństwo i dostęp do danych dla każdego Twojego pracownika, również poza miejscem pracy. Jeżeli dodatkowo powierzysz nam monitoring swojego środowiska IT zyskasz pewność i stabilność działania oraz dostępność usługi zawsze i wszędzie.

Microsoft jednokrotne logowanie Aplitt

Exchange Online

Chcesz zmigrować pocztę do Exchange Online?

OutlookExchange

Migracja skrzynek pocztowych do Exchange Online zapewnia pełne bezpieczeństwo i dostęp do danych dla każdego Twojego pracownika, również poza miejscem pracy. Jeżeli dodatkowo powierzysz nam monitoring swojego środowiska IT zyskujesz pewność działania i dostępność usługi zawsze i wszędzie.

Co zyskujesz z Microsoft 365

Co zyskujesz z Microsoft 365

Microsoft 365 umożliwia współpracę zespołu w czasie rzeczywistym z możliwością konwersacji na czacie, organizacji wirtualnych spotkań i udostępniania dokumentów w chmurze. Niezależnie od tego, czy pracujesz w domu, biurze, czy w podróży.

Chronisz dane przed utratą dzięki przechowywaniu ich w chmurze. Zwiększasz bezpieczeństwo danych klienta i ułatwiasz zarządzanie użytkownikami i urządzeniami.

Z Microsoft 365 zwiększasz produktywność swoich pracowników, obniżasz koszty automatyzacji i obsługi IT oraz konsolidujesz wydatki na licencje i zabezpieczenia.

Wyszukiwanie plików i wersji dokumentów zabiera czas i może powodować stres. Aplikacje Microsoft 365 zostały zaprojektowane tak, aby ułatwić zespołowi znalezienie potrzebnych danych.

Z Microsoft 365 zyskujesz wszystkie niezbędne narzędzia do organizacji pracy. Wyeliminujesz konieczność korzystania z wielu niezależnych od siebie aplikacji, z których korzystanie ograniczy przepływ informacji i zakłóci płynną pracę w firmie.

Z Microsoft 365 możesz być spokojny o dostępność i niezawodność usług. Z nami dostajesz finansową gwarancję działania na poziomie 99,9% czasu, 24h na dobę, 365 dni w roku.

Aplikacje Microsoft 365 są wyposażone w funkcje, które pomagają zautomatyzować wiele powtarzalnych funkcji, pomagając użytkownikom w wykonywaniu istotnych obowiązków.

Z subskrypcją Microsoft 365 uzyskujesz dostęp do najnowszych rozwiązań, ale nie musisz ich sam instalować. Wszystkie aktualizacje odbywają się automatycznie, bez przestojów i zakłóceń Twojej pracy.

Skontaktuj się z nami

Skontaktuj
się z nami

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wskazanych w formularzu w celu dostarczenia mi aktualności, informacji handlowych i marketingowych dotyczących produktów i usług z oferty Aplitt sp. z o.o., poprzez kontakt telefoniczny / sms / e-mail / komunikator.*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wskazanych w formularzu w celu dostarczenia mi aktualności, informacji handlowych i marketingowych dotyczących produktów i usług z oferty Aplitt sp. z o.o., poprzez kontakt telefoniczny / sms / e-mail / komunikator. Więcej informacji w Polityce Prywatności.
    * pole wymagane