Microsoft Partner
USŁUGI MICROSOFT OD APLITT

USŁUGI WSPARCIA FIRM W ZAKRESIE MICROSOFT 365. KOMPLETNY ZESTAW USŁUG I NARZĘDZI DLA NOWOCZESNYCH STANOWISK PRACY.

Obiegi dokumentów, baza wiedzy i witryna informacyjna w SharePoint Online. Migracja do Exchange. Konfiguracja, wdrożenie, aktualizacje i utrzymanie. Audyt infrastruktury pod kątem zgodności licencyjnej. Szkolenia i wsparcie użytkowników.
Odkryj z nami potencjał Microsoft 365!

Porozmawiajmy o wsparciu dla rozwiązań
Microsoft w Twojej firmie!
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wskazanych w formularzu w celu dostarczenia mi aktualności, informacji handlowych i marketingowych dotyczących produktów i usług z oferty Aplitt sp. z o.o., poprzez kontakt telefoniczny / sms / e-mail / komunikator. Więcej informacji w Polityce Prywatności. * Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wskazanych w formularzu w celu dostarczenia mi aktualności, informacji handlowych i marketingowych dotyczących produktów i usług z oferty Aplitt sp. z o.o., poprzez kontakt telefoniczny / sms / e-mail / komunikator. Więcej informacji w Polityce Prywatności.
  * pole wymagane
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wskazanych w formularzu w celu dostarczenia mi aktualności, informacji handlowych i marketingowych dotyczących produktów i usług z oferty Aplitt sp. z o.o., poprzez kontakt telefoniczny / sms / e-mail / komunikator. Więcej informacji w Polityce Prywatności.* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wskazanych w formularzu w celu dostarczenia mi aktualności, informacji handlowych i marketingowych dotyczących produktów i usług z oferty Aplitt sp. z o.o., poprzez kontakt telefoniczny / sms / e-mail / komunikator. Więcej informacji w Polityce Prywatności.
  * pole wymagane

  OLA, KAROLINA, ANDRZEJ, ŁUKASZ
  Część Drużyny Office – A

  Nawet 100% dofinansowania na szkolenia Microsoft z Krajowego Funduszu Szkoleniowego 2024! Nie trać czasu i skontaktuj się z nami!

  Nawet 100% dofinansowania z Krajowego Funduszu Szkoleniowego 2024!

  DLACZEGO WARTO

  DLACZEGO WARTO

  Z NAMI WSPÓŁPRACOWAĆ

  Z NAMI WSPÓŁPRACOWAĆ

  Rozumiemy problemy firm, które chcą nadążyć za zmianami

  Wszyscy jesteśmy świadkami technologicznego przyspieszenia, które większości firmom nie pozostawiło wyboru. Jeśli chcą być konkurencyjne, muszą nadążyć za zamianami. Zadbać o elastyczność operacyjną i skalowalność zasobów, zapewnić pracownikom dostęp do informacji oraz narzędzia do pracy zespołowej i zdalnej. A jednocześnie zapewnić bezpieczeństwo danych firmy i klientów.

  Aplitt zapewnia klientom wsparcie w zakresie wdrożenia i optymalizacji środowiska Microsoft 365, korzystając z własnych doświadczeń. Z nami zbudujesz bezpieczne środowisko pracy, zwiększysz produktywność pracowników, zaoszczędzisz czas i pieniądze. Zadbamy o równowagę między innowacją a stabilnością operacyjną. Wdrożymy zmiany, nie zakłócając bieżącej działalności firmy. Więcej o migracji do chmury w Aplitt >

  Wiemy, że każda firma może inaczej wykorzystać potencjał Microsoft 365

  Dla jednych priorytetem może być zoptymalizowanie procesów biznesowych i komunikacji w SharePoint, podczas gdy dla innych kluczowy może być audyt i rekomendacje rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa. Jeszcze inni skorzystają z oferty migracji środowiska pocztowego, budowy Intranetu, albo dedykowanych szkoleń dla pracowników.

  Platforma Microsoft 365 może być strategicznym narzędziem pracy, ale dla każdego w inny sposób. Tylko doświadczony i kompetentny partner dobierze optymalne rozwiązanie do realnych potrzeb przedsiębiorstwa.

  Znamy się na bezpieczeństwie

  Od 2020 roku nasza firma posiada certyfikat ISO 27001. To potwierdzenie, że doskonale znamy się na najwyższych, międzynarodowych standardach zarządzania bezpieczeństwa informacji.

  Dodatkowo możemy zadbać o cyberbezpieczeństwo twojej firmy. Sprawdzić stan zabezpieczeń systemów informatycznych, urządzeń i sieci komputerowej. Wdrożyć polityki bezpieczeństwa informacji.

  Znamy się na bezpieczeństwie
  Od 2020 roku nasza firma posiada certyfikat ISO 27001. To potwierdzenie, że doskonale znamy się na najwyższych, międzynarodowych standardach zarządzania bezpieczeństwa informacji.

  Dodatkowo możemy zadbać o cyberbezpieczeństwo twojej firmy. Sprawdzić stan zabezpieczeń systemów informatycznych, urządzeń i sieci komputerowej. Wdrożyć polityki bezpieczeństwa informacji.

  Wiemy, że każda firma może inaczej wykorzystać potencjał Microsoft 365
  Dla jednych priorytetem może być zoptymalizowanie procesów biznesowych i komunikacji w SharePoint, podczas gdy dla innych kluczowy może być audyt i rekomendacje rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa. Jeszcze inni skorzystają z oferty migracji środowiska pocztowego, budowy Intranetu, albo dedykowanych szkoleń dla pracowników. Platforma Microsoft 365 może być strategicznym narzędziem pracy, ale dla każdego w inny sposób. Tylko doświadczony i kompetentny partner dobierze optymalne rozwiązanie do realnych potrzeb przedsiębiorstwa.

  NASZA OFERTA

  NASZA OFERTA

  JEST DLA TWOJEJ FIRMY

  JEST DLA TWOJEJ FIRMY

  Jeśli twoja firma...

  pomyśl o wsparciu partnera Microsoft!

  nie wykorzystuje w pełni potencjału zakupionych licencji Microsoft
  nie ma doświadczenia w implementacji SharePoint i wyborze optymalnych licencji
  nie wykorzystuje możliwości zabezpieczeń Microsoft
  potrzebuje prostego narzędzia do zarządzania dokumentacją
  chce zoptymalizować środowisko pracy i zapewnić wsparcie dla pracowników
  chce skrócić czas wdrożenia do minimum

  Usługi

  audyt serwerów
  Budowa obiegu dokumentów w SharePoint
  audyt sieci
  Budowa bazy wiedzy
  audyt legalności oprogramowania
  Wdrożenie witryny informacyjnej typu Intranet
  Testy socjotechniczne
  Audyt infrastruktury pod kątem zgodności licencyjnej
  Testy bezpieczeństwa IT
  Migracja do Exchange
  Testy bezpieczeństwa sieci
  Szkolenia i konsultacje
  Nie wiesz co rozwiąże Twoje problemy?
  Skontaktuj się z naszymi ekspertami, a stworzymy pakiet usług dostosowany do Twoich potrzeb!
  łukasz drużyna a aplitt

  WYBIERZ USŁUGĘ

  WYBIERZ USŁUGĘ

  SHAREPOINT

  SHAREPOINT

  YouTube player
  Microsoft SharePoint Online to zbiór narzędzi, który otwiera przed firmą ogromne możliwości budowy środowiska pracy, które będzie przystosowane do indywidualnych potrzeb firmy i jej pracowników. Od budowy firmowego wewnętrznej witryny informacyjnej, poprzez usystematyzowanie obiegu dokumentów, podniesienie poziomu zabezpieczeń plików w organizacji czy wreszcie stworzenie tzw. „workflow”, czyli przepływów pracy.
  Masz własne pomysły jak wykorzystać SharePoint w swojej firmie?
  WDROŻENIE OBIEGU DOKUMENTÓW W SHAREPOINT
  Obieg dokumentów w SharePoint umożliwia zdefiniowanie i dostosowywanie procesów biznesowych związanych z przepływem dokumentów w firmie w tym zdefiniowanie reguł i warunków obiegu oraz struktury uprawnień. Zapewnia użytkownikom możliwość wglądu do statusu dokumentów i etapu procesowania oraz śledzenie i kontrolę zmian w dokumencie.
  W RAMACH USŁUGI
  Dostosujemy platformę SharePoint do potrzeb twojej firmy. Zaprojektujemy obiegi i strukturę uprawnień do zatwierdzania dokumentów. Zautomatyzujemy przepływ dokumentów i powiadomień. Zadbamy o poufność i integralność danych. Zintegrujemy obiegi z innymi systemami, z których korzysta twoja firma. Przeprowadzimy testy systemu na prawdziwych procesach.
  CO ZYSKASZ
  Przejmiesz pełną kontrolę nad dokumentami, zadbasz o ich bezpieczeństwo i zgodność z przepisami. Zautomatyzujesz i usprawnisz realizowane procesy. Wyeliminujesz ryzyko zgubienia dokumentu i opóźnień w realizacji zadań. Oszczędzisz czas i podniesiesz efektywność pracy zespołów.
  BUDOWA BAZY WIEDZY
  Baza wiedzy w SharePoint umożliwia gromadzenie i przechowywanie informacji w jednym miejscu oraz ich organizację, wersjowanie i kontrolę dostępu. Dzięki intuicyjnym interfejsom i funkcjom wyszukiwania użytkownicy mogą szybko uzyskiwać dostęp do potrzebnych informacji. Jak również współdzielić dokumenty, informacje i doświadczenia, co sprzyja lepszej współpracy między zespołami w organizacji.
  W RAMACH USŁUGI
  Zaprojektujemy indywidualną strukturę informacji, metody indeksowania, organizowania i dostępu. Przeprowadzimy proces implementacji, zadbamy o zarządzanie wersjami i wyszukiwanie dokumentów. Zaimplementujemy istniejącą bazę wiedzy do SharePoint. Zadbamy o bezpieczeństwo danych zgodnie z RODO i wewnętrznymi politykami bezpieczeństwa.
  CO ZYSKASZ
  Zapewnisz pracownikom łatwy dostęp do istotnych informacji i dokumentów, m.in. umów, regulaminów, procedur, instrukcji. Zyskasz zaawansowane narzędzia do zarządzania dokumentami, w tym kontrolę wersji, skuteczne funkcje wyszukiwania, śledzenie zmian i archiwizowanie. Zintegrujesz bazę wiedzy z innymi narzędziami Microsoft, takimi jak Microsoft Teams, OneDrive, Power Automate czy inne aplikacje. Zapewnisz mobilny dostęp do informacji, co jest szczególnie przydatne dla firm wielooddziałowych.
  WDROŻENIE WITRYNY INFORMACYJNEJ TYPU INTRANET
  Witryny do komunikacji czy też witryny zespołów umożliwiają udostępnianie treści, raportów, statusów i innych informacji w atrakcyjnej wizualnie formie. Zapewniają pracownikom dostęp do codziennych, najnowszych informacji z życia organizacji oraz ważnych dokumentów – umów, procedur, pism. Angażują i usprawniają komunikację wewnętrzną i integrują pracowników. Wspierają również onboarding pracowników.
  W RAMACH USŁUGI
  Opracujemy koncepcję platformy do komunikacji wewnętrznej, w tym struktury, funkcji, nawigacji i wyglądu. Pomożemy w stworzeniu nowych i przeniesieniu istniejących informacji. Dostosowujemy layout do identyfikacji wizualnej firmy.
  CO ZYSKASZ
  Zapewniasz pracownikom dostęp do aktualnych informacji. Unikasz rozproszenia danych i obieg nieaktualnych danych. Poprawiasz komunikację w firmie. Wspierasz onboarding pracowników zapewniając prosty dostęp do struktury organizacyjnej i innych istotnych informacji pracowniczych. Zapewnisz bezpieczeństwo dostępu i danych.
  Adam Kłodnicki, Aplitt
  Opowiedz nam o swoich potrzebach, a zaproponujemy pakiet dla Ciebie!

  CO ZYSKASZ

  CO ZYSKASZ

  DZIĘKI SHAREPOINT

  DZIĘKI SHAREPOINT

  Dlaczego warto_ zwiekszysz dostępność
  Scentralizujesz dostęp do informacji
  zyskasz mobilny i zgodny z poziomem uprawnień dostęp do repozytorium plików i dokumentów w chmurze
  Dlaczego warto_ zminimalizujesz ryzyko
  Efektywnie zarządzasz procesami
  poprzez narzędzia do zarządzania dokumentami: obiegu, współdzielenia, kontroli wersji, śledzenia zmian i archiwizowania
  Dlaczego warto_ zwiększysz poziom bezpieczeństwa
  Zwiększysz poziom bezpieczeństwa
  ochronisz dane przed utratą, nieautoryzowanym dostępem i innymi potencjalnymi zagrożeniami
  Dlaczego warto_ zbudujesz przewagę
  Zwiększysz konkurencyjność firmy
  niezależnie od tego, czy pracujesz lokalnie, zdalnie, czy w elastycznym, hybrydowym modelu pracy
  Jak przenieśliśmy pracę kilkuset pracowników do chmury…
  Gdy doszło do lockdownu, wyposażyliśmy kilkuset pracowników w narzędzia do kompleksowej pracy zdalnej – komunikacji, wymiany plików i prowadzenia projektów. A jednocześnie stanęliśmy przed wyzwaniem zapewnienia bezpieczeństwa, integralności i dostępności danych.
  Andrzej Krasowski | Kierownik Działu Projektów IT
  Andrzej Krasowski Aplitt

  WYBIERZ USŁUGĘ

  WYBIERZ USŁUGĘ

  WDROŻENIE I USŁUGI MIGRACYJNE

  WDROŻENIE I USŁUGI MIGRACYJNE

  Z Microsoft 365 otrzymujesz kompletny zestaw narzędzi dla nowoczesnych stanowisk pracy. A dzięki współpracy z nami otrzymujesz również dostęp do wiedzy i wsparcia ekspertów. Sprawdź jak możemy pomóc w dopasowaniu rozwiązań Microsoft 365 i budowie nowoczesnej firmy!

  Opowiedz nam o swoich potrzebach!
  WDROŻENIE MICROSOFT 365
  Kompleksowa platforma narzędzi zabezpieczających w jednym rozwiązaniu, które zapewni ochronę bez obniżania wydajności pracy.
  CO ZYSKASZ
  Wdrożenie rozwiązań chmurowych pozwoli znacznie poprawić komunikację i współpracę, obniżyć koszty, a jednocześnie zwiększyć elastyczność i wygodę prowadzenia firmy. A to wszystko w ramach jednego interfejsu dostępu do chmury i środowiska pracy zespołowej.
  AUDYT INFRASTRUKTURY IT POD KĄTEM ZGODNOŚCI LICENCYJNEJ
  Audyt infrastruktury IT pod kątem zgodności licencyjnej jest kluczowy dla zapewnienia legalności i efektywnego zarządzania oprogramowaniem w organizacji, co może zapobiec niepotrzebnym kosztom i ryzykom związanym z naruszeniem przepisów licencyjnych.
  CO ZYSKASZ
  Audyt infrastruktury informatycznej pod kątem zgodności licencyjnej Microsoft to minimalizacja ryzyka prawnych i finansowych konsekwencji, poprawy bezpieczeństwa i wydajności oraz optymalizacji wykorzystania zasobów. Jest to ważne działanie zarządcze, które przyczynia się do zwiększenia efektywności działania organizacji. Audyt pozwala na lepsze zarządzanie kosztami związanymi z licencjami oprogramowania poprzez eliminację zbędnych zakupów licencji oraz identyfikację oprogramowania nielegalnie używanego. A poprzez dokładne zrozumienie posiadanych licencji i wykorzystania oprogramowania, pozwala zoptymalizować wykorzystanie zasobów i podnieść świadomość pracowników.
  MIGRACJA DO EXCHANGE
  Backup dotychczasowej poczty klienta. Tworzenie skrzynek na Exchange, wpisy DNS TXT i MX dla usługi Exchange oraz skrypty migracyjne. Migracja dotychczasowej poczty na Exchange. Weryfikacja poprawności działania poczty.
  CO ZYSKASZ
  Migracja poczty na Exchange umożliwia łatwe przywracanie danych w razie ich utraty albo awarii. Dzięki migracji zyskujesz możliwość łatwej administracji, w tym zcentralizowanego zarządzania pocztą i pełnej kontroli nad skrzynkami pocztowymi. Skorzystasz z zaawansowanych funkcji, takich jak kalendarz, zadania, kontakty, dzięki którym praca z pocztą stanie się bardziej kompleksowa i zorganizowana. Lepiej też zintegrujesz pocztę z innymi produktami Microsoft 365, co pozwoli na lepszą współpracę i wymianę informacji w ramach organizacji.
  AKTUALIZACJE I UTRZYMANIE
  Kompleksowe wsparcie techniczne obejmuje zarządzanie dzierżawą, licencjami, użytkownikami, monitoring krytycznych zmian, analizę błędów, obsługę zgłoszeń serwisowych, rozwiązywanie problemów z dzierżawą, zarządzanie uprawnieniami, utrzymanie SharePoint, Forms, Exchange, OneDrive, Azure AD, MS Teams.
  CO ZYSKASZ
  Outsourcing utrzymania Microsoft 365 pozwala organizacji skupić się na swojej podstawowej działalności, pozostawiając zadania techniczne profesjonalistom z zewnątrz. Nie musisz zatrudniać pełnego zespołu specjalistów do zarządzania Microsoft 365. Możesz skorzystać z wiedzy specjalistów, którzy śledząc rozwój technologii Microsoft, pomogą skorzystać z nowych funkcji i możliwości, które mogą się pojawiać w ramach usługi.
  Adam Kłodnicki, Aplitt
  Opowiedz nam o swoich potrzebach, a zaproponujemy pakiet dla Ciebie!

  WYBIERZ USŁUGĘ

  WYBIERZ USŁUGĘ

  SZKOLENIA I KONSULTACJE

  SZKOLENIA I KONSULTACJE

  Czy wiesz, że kształcenie w związku z zastosowaniem w firmach nowych procesów, technologii i narzędzi pracy jest na liście priorytetów wydatkowania Krajowego Funduszu Szkoleniowego 2024? To oznacza, że twoja firma może otrzymać dofinansowanie na szkolenia z obsługi narzędzi Microsoft w wysokości 80 a w przypadku mikroprzedsiębiorstw nawet 100% ich wartości.

  Od czego zacząć? Zadzwoń do swojego urzędu pracy, sprawdź terminy naboru wniosków i zapoznaj się z regulaminem.
  TYTUŁ SZKOLENIA
  Microsoft SharePoint i OneDrive – Intranet, witryny zespołowe, udostępnianie i zarządzanie zawartością, obieg dokumentów.
  DLA KOGO
  Szkolenie kierowane jest do osób korzystających z pakietu Microsoft 365 w stopniu podstawowym oraz średnio zaawansowanym, które chcą rozwijać swoje kompetencje i umiejętności w zakresie posługiwania się platformą SharePoint, budowania witryn i ich konfigurowania.
  NABYTE UMIEJĘTNOŚCI
  – tworzenie i konfiguracja witryn zespołowych i komunikacyjnych,
  – zarządzanie zawartością i zasady korzystania z witryn informacyjnych,
  – udostępnianie dokumentów właściwym osobom,
  – tworzenie podstawowych obiegów w ramach dokumentacji na SharePoint.
  CENA
  1 200 pln netto / osoba / online
  1 350 pln netto / osoba / stacjonarnie
  Dofinansowanie: Krajowy Fundusz Szkoleniowy. Z dofinansowania mogą skorzystać wszystkie przedsiębiorstwa (duże, średnie, małe oraz mikroprzedsiębiorstwa). Więcej informacji >
  DOFINANSOWANIE
  Krajowy Fundusz Szkoleniowy 2024. Z dofinansowania mogą skorzystać wszystkie przedsiębiorstwa (duże, średnie, małe oraz mikroprzedsiębiorstwa). Więcej informacji >
  Jak zdobyć dotacje? Zadzwoń do swojego urzędu pracy, sprawdź terminy naboru wniosków, zapoznaj się z regulaminem i skontaktuj z nami.
  TYTUŁ SZKOLENIA
  Komunikacja w chmurze z wykorzystaniem Microsoft Teams i Outlook oraz współdzielenie, udostępnianie i kontrola dostępów do plików w SharePoint.
  DLA KOGO
  Szkolenie kierowane jest do osób korzystających z pakietu Microsoft 365 w stopniu podstawowym oraz średnio zaawansowanym, którzy chcą rozwijać swoje kompetencje i umiejętności posługiwania się Microsoft Teams oraz Outlook. Szkolenie rozszerzy ich kompetencje w zakresie podstawowych i zaawansowanych funkcjonalności ww. narzędzi oraz posługiwania się platformą SharePoint w zakresie współpracy online – współdzielenia plików, folderów i witryn, nadawania do nich dostępów i uprawnień.
  NABYTE UMIEJĘTNOŚCI
  – korzystanie z różnych funkcjonalności i dodatków Teams i Outlook,
  – umiejętność tworzenia kanałów, zespołów i czaty na Teams,
  – organizacja spotkań z wykorzystaniem Teams i Outlook,
  – wykorzystanie ukrytych funkcji Teams i Outlook
  – zarządzanie plikami, folderami oraz witrynami Sharepoint,
  – nadawanie dostępów i uprawnienia do plików, folderów i witryn.
  CENA
  1 200 pln netto / osoba / online
  1 350 pln netto / osoba / stacjonarnie
  DOFINANSOWANIE
  Krajowy Fundusz Szkoleniowy 2024. Z dofinansowania mogą skorzystać wszystkie przedsiębiorstwa (duże, średnie, małe oraz mikroprzedsiębiorstwa). Więcej informacji >
  Jak zdobyć dotacje? Zadzwoń do swojego urzędu pracy, sprawdź terminy naboru wniosków, zapoznaj się z regulaminem i skontaktuj z nami.
  Adam Kłodnicki, Aplitt
  Opowiedz nam o swoich potrzebach, a zaproponujemy pakiet dla Ciebie!
  Łukasz 900
  Łukasz 900
  Rozwiń swoje skrzydła w chmurze Microsoft
  Chmura stała się istotnym elementem naszej biznesowej rzeczywistości. Rozwiązania chmurowe są prostsze w implementacji, szybsze do uruchomienia a rezygnacja z nich może opóźnić rozwój firmy, a nawet zamknąć ją na technologiczne nowości. W dobie cyfryzacji, coraz trudniej jest chronić tożsamość pracowników oraz ich urządzenia, a także dane i infrastrukturę przedsiębiorstw. Microsoft 365 to wszechstronny pakiet zintegrowanych produktów, które umożliwiają organizacjom sprostanie tym wyzwaniom, pozwalając w pełni czerpać korzyści z pracy w mobilnym świecie opartym na rozwiązaniach chmurowych.

  POZNAJ NAS

  POZNAJ NAS

  NASI EKSPERCI

  NASI EKSPERCI

  ADAM KŁODNICKI
  OPIEKUN KLIENTA

  Summary
  Publisher Name
  Aplitt Sp. z o.o.
  Publisher Logo