Powrót do bloga

DMiPR team | 29 marca 2023

Mateusz, Architekt ds. monitoringu infrastruktury IT

Jako aplittowy ekspert od zadań specjalnych zajmuję się realizacją najtrudniejszych wdrożeń Zabbixa. Odpowiadam za wdrażanie, konfigurację i zarządzanie. I od lat buduję kompetencje w tym zakresie – m.in. posiadam Certyfikty Trenera Zabbixa, Administratora i Inżyniera Red Hat. Od kilku lat prowadzę szkolenia autorskie i autoryzowane oraz spotkania zabbixowej społeczności w Polsce. Podziel się opinią


Jako aplittowy ekspert od zadań specjalnych zajmuję się realizacją najtrudniejszych wdrożeń Zabbixa. Odpowiadam za wdrażanie, konfigurację i zarządzanie. I od lat buduję kompetencje w tym zakresie – m.in. posiadam Certyfikty Trenera Zabbixa, Administratora i Inżyniera Red Hat. Od kilku lat prowadzę szkolenia autorskie i autoryzowane oraz spotkania zabbixowej społeczności w Polsce.

Podziel się opinią

Specjalista SEO z bagażem doświadczeń w sprzedaży B2B. absolwentka studiów podyplomowych na kierunku Marketing Internetowy w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Prywatnie fanka audiobooków, siatkówki i podcastów true crime.

Renata

Miłek

Napisz do mnie:  

Zobacz również

thumb image

30 marca 2023

Miłosz, Kierownik projektu


Czytaj
thumb image

30 marca 2023

Albert, Starszy administrator


Czytaj
thumb image

30 marca 2023

Mateusz, Starszy administrator


Czytaj
thumb image

30 marca 2023

Krzysztof, Programista


Czytaj
Go to Top