Powrót do bloga

DMiPR team | 30 marca 2023

Miłosz, Kierownik projektu

Współpracuję z Klientami przez cały okres wdrożenia czy rozbudowy monitoringu Zabbix. Odpowiadam za zarządzanie projektem, czyli jego realizację w sposób efektywny, zgodny z harmonogramem, budżetem oraz oczekiwaniami Klienta. Moim zadaniem jest koordynowanie pracy zespołu wdrożeniowego i kontrola postępów prac, dostosowanie projektu do zmian w założeniach i regularny kontakt z Klientem. Podziel się opinią


Współpracuję z Klientami przez cały okres wdrożenia czy rozbudowy monitoringu Zabbix. Odpowiadam za zarządzanie projektem, czyli jego realizację w sposób efektywny, zgodny z harmonogramem, budżetem oraz oczekiwaniami Klienta. Moim zadaniem jest koordynowanie pracy zespołu wdrożeniowego i kontrola postępów prac, dostosowanie projektu do zmian w założeniach i regularny kontakt z Klientem.

Podziel się opinią

Specjalista SEO z bagażem doświadczeń w sprzedaży B2B. absolwentka studiów podyplomowych na kierunku Marketing Internetowy w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Prywatnie fanka audiobooków, siatkówki i podcastów true crime.

Renata

Miłek

Napisz do mnie:  

Zobacz również

thumb image

30 marca 2023

Albert, Starszy administrator


Czytaj
thumb image

30 marca 2023

Mateusz, Starszy administrator


Czytaj
thumb image

30 marca 2023

Krzysztof, Programista


Czytaj
Go to Top