Powrót do bloga

DMiPR team | 30 marca 2023

Albert, Starszy administrator

Uważam, że audyt infrastruktury IT jest warunkiem powodzenia wdrożenia jej monitoringu. Audyt pozwoli na dokładną analizę infrastruktury i identyfikację słabych punktów, które mogą wpłynąć na wydajność, niezawodność i bezpieczeństwo systemu monitorowania. A zbadać należy nie tylko strukturę sieciową, serwery, plany backupu i recovery ale też polityki bezpieczeństwa, procesy zarządzania i dokumentację. Podziel się opinią


Uważam, że audyt infrastruktury IT jest warunkiem powodzenia wdrożenia jej monitoringu. Audyt pozwoli na dokładną analizę infrastruktury i identyfikację słabych punktów, które mogą wpłynąć na wydajność, niezawodność i bezpieczeństwo systemu monitorowania. A zbadać należy nie tylko strukturę sieciową, serwery, plany backupu i recovery ale też polityki bezpieczeństwa, procesy zarządzania i dokumentację.

Podziel się opinią

Specjalista SEO z bagażem doświadczeń w sprzedaży B2B. absolwentka studiów podyplomowych na kierunku Marketing Internetowy w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Prywatnie fanka audiobooków, siatkówki i podcastów true crime.

Renata

Miłek

Napisz do mnie:  

Zobacz również

thumb image

30 marca 2023

Miłosz, Kierownik projektu


Czytaj
thumb image

30 marca 2023

Mateusz, Starszy administrator


Czytaj
thumb image

30 marca 2023

Krzysztof, Programista


Czytaj
Go to Top