Powrót do bloga

DMiPR team | 30 marca 2023

Krzysztof, Programista

Jestem odpowiedzialny za tworzenie i rozwijanie dedykowanych funkcjonalności systemu Zabbix. Moim zadaniem jest pisanie kodu, testowanie i wdrażanie nowych funkcji, rozwiązywanie problemów i dbanie o jakość kodu. Pracuję zespołowo z innymi programistami i specjalistami ds. monitoringu, aby zapewnić stały rozwój systemu i dostosowanie go do potrzeb funkcjonalnych i integracyjnych klientów. Podziel się opinią


Jestem odpowiedzialny za tworzenie i rozwijanie dedykowanych funkcjonalności systemu Zabbix. Moim zadaniem jest pisanie kodu, testowanie i wdrażanie nowych funkcji, rozwiązywanie problemów i dbanie o jakość kodu. Pracuję zespołowo z innymi programistami i specjalistami ds. monitoringu, aby zapewnić stały rozwój systemu i dostosowanie go do potrzeb funkcjonalnych i integracyjnych klientów.

Podziel się opinią

Specjalista SEO z bagażem doświadczeń w sprzedaży B2B. absolwentka studiów podyplomowych na kierunku Marketing Internetowy w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Prywatnie fanka audiobooków, siatkówki i podcastów true crime.

Renata

Miłek

Napisz do mnie:  

Zobacz również

thumb image

30 marca 2023

Miłosz, Kierownik projektu


Czytaj
thumb image

30 marca 2023

Albert, Starszy administrator


Czytaj
thumb image

30 marca 2023

Mateusz, Starszy administrator


Czytaj
Go to Top