Powrót do bloga

DMiPR team | 30 marca 2023

Mateusz, Starszy administrator

Moją rolą jest przeprowadzanie audytów oraz projektowanie, wdrożenie i konfiguracja systemów monitoringu Zabbix dla różnych Klientów, zapewniając im optymalną wydajność, niezawodność i skalowalność. To wymaga stałego rozwoju kompetencji – każdy projekt to nowe wyzwania w zakresie optymalizacji systemu, identyfikacji i rozwiązań problemów oraz obszarów wsparcia technicznego dla klientów. Podziel się opinią


Moją rolą jest przeprowadzanie audytów oraz projektowanie, wdrożenie i konfiguracja systemów monitoringu Zabbix dla różnych Klientów, zapewniając im optymalną wydajność, niezawodność i skalowalność. To wymaga stałego rozwoju kompetencji – każdy projekt to nowe wyzwania w zakresie optymalizacji systemu, identyfikacji i rozwiązań problemów oraz obszarów wsparcia technicznego dla klientów.

Podziel się opinią

Specjalista SEO z bagażem doświadczeń w sprzedaży B2B. absolwentka studiów podyplomowych na kierunku Marketing Internetowy w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Prywatnie fanka audiobooków, siatkówki i podcastów true crime.

Renata

Miłek

Napisz do mnie:  

Zobacz również

thumb image

30 marca 2023

Miłosz, Kierownik projektu


Czytaj
thumb image

30 marca 2023

Albert, Starszy administrator


Czytaj
thumb image

30 marca 2023

Krzysztof, Programista


Czytaj
Go to Top