Autorskie szkolenia Zabbix

Certyfikowani specjaliści

Zapraszamy na autorskie szkolenia z systemu Zabbix – jednego z najlepszych rozwiązań typu open source do wykrywania nieprawidłowości działania sieci i infrastruktury oraz szybkiego powiadamiania użytkownika. Szkolenia prowadzone są w zakresie podstawowym i rozszerzonym. Ponad to, istnieje możliwość zamówienia szkolenia dedykowanego – przyjedziemy do Ciebie oraz omówimy problemy i przypadki, które występują w Twojej firmie.

Nasze szkolenia to nie tylko wiedza teoretyczna, ale również praktyka, czyli działania na Zabbixie i wspólne rozwiązywanie przykładowych zadań.

Trenerzy, którzy prowadzą spotkania, to certyfikowani specjaliści Zabbix i nasi wieloletni pracownicy Działu Monitoringu. Mogą pochwalić się certyfikatami:

Zabbix Certified ExpertZabbix Certified ProfessionalZabbix Certified Specialist

Szkolenia

STANDARDOWE
Podstawowe*

 

2 dni

 

Gdańsk

 

2000 PLN
(bez VAT)
Rozszerzone*

 

3 dni

 

Gdańsk

 

3000 PLN
(bez VAT)
DEDYKOWANE
W lokalizacji klienta

 

lub

 

Zagadnienia dopasowane
do potrzeb Twojej firmy

 

Cena indywidualna

* UWAGA! Warunkiem przeprowadzenia szkolenia Podstawowego i Rozszerzonego jest zgłoszenie się co najmniej 5 uczestników.

FAQ

1. Jak zgłosić się na szkolenie?

Zapoznaj Się z opisem każdego ze szkolenia i wybierz to, które najbardziej odpowiada Twoim potrzebom i już posiadanym umiejętnościom. Następnie kliknij „Zapisz się” przy interesującym Cię szkoleniu i zarejestruj się on-line przez Formularz zgłoszeniowy.

2. Jak długo trwa szkolenie?

Długość szkolenia zależy od poziomu, który wybierzesz. Szkolenie podstawowe trwa 2 dni, natomiast rozszerzone – 3 dni. Każdego dnia przewidziane jest 8 godzin nauki (wraz z przerwami kawowymi i obiadem).

3. O której zaczyna się i kończy szkolenie?

Szkolenie zaczyna się o godz. 9:00 i trwa do godz. 17:00 z przerwami kawowymi oraz czasem przeznaczonym na obiad.

4. Gdzie odbywają się szkolenia?

Szkolenie podstawowe i rozszerzone prowadzone jest w siedzibie naszej firmy w Gdańsku. Istnieje możliwość zamówienia szkolenia dedykowanego, które wyceniane jest indywidualnie i odbywa się w dogodnej dla Ciebie lokalizacji.

5. Czy w pobliżu jest parking i hotel?

Tak. Zapewniamy miejsca postojowe na parkingu znajdującym się tuż obok naszej lokalizacji. W pobliżu miejsca szkoleniowego znajduje się również szeroki wybór bazy noclegowej w postaci hotelu oraz pensjonatów znajdujących się po drugiej stronie ulicy.

6. Moja znajomość Zabbix jest niewielka, jaki kurs powinienem wybrać?

Ważne, abyś posiadał podstawową wiedzę o systemach operacyjnych, Kliencie SSH. Na szkoleniu podstawowym przedstawimy Zabbix od samego początku – nauczysz się architektury systemu, instalacji i podstawowych komend. Sprawdź program szkolenia podstawowego tutaj.

7. Czy otrzymam jakieś materiały szkoleniowe?

Oczywiście. Każdy uczestnik szkolenia otrzyma dokument pdf ze slajdami, które są wyświetlane podczas szkolenia.

8. Ile osób może jednocześnie uczestniczyć w szkoleniu?

Dla komfortu uczestników oraz aby mieć szansę poruszyć i omówić tematy nurtujące uczestników szkolenia grupy szkoleniowe będą liczyły od 5 do 15 osób.

9. Czego potrzebuję, aby wziąć udział w szkoleniu?

Koniecznie zabierz ze sobą laptopa ze współczesną przeglądarką internetową (obsługującą JavaScript) oraz klienta SSH. Poza tym, musisz posiadać podstawową wiedze o Linuxie.

10. Kim są trenerzy?

Wszyscy trenerzy to certyfikowani specjaliści Zabbix, a jednocześnie nasi pracownicy Działu Monitoringu. Mogą pochwalić się certyfikatami Zabbix Certified Specialist, Zabbix Certified Professional oraz Zabbix Certified Expert.

11. W jakim języku prowadzone są szkolenia?

Szkolenia prowadzone są w języku polskim. Podobnie materiały, które otrzymasz na szkoleniu będą w języku polskim.

12. Czy otrzymam jakiś certyfikat potwierdzający, że ukończyłem szkolenie?

Tak. Każda z osób będących na szkoleniu otrzyma potwierdzenie uczestnictwa.

13. Jak mogę zapłacić za szkolenie?

Płatności możesz dokonać przez przelew bankowy. Po zapisaniu się na szkolenie wystawimy fakturę za uczestnictwo. Faktura powinna być opłacona w ciągu trzech tygodni od jej wystawienia, ale nie później niż 3 dni robocze przed rozpoczęciem szkolenia.

14. Czy mogę anulować swoją rejestrację na szkolenie?

W przypadku, gdy osoba poinformuje nas o rezygnacji z uczestnictwa w szkoleniu na więcej niż 12 dni przed rozpoczęciem szkolenia, zwrócimy w całości wpłaconą kwotę.

W przypadku, gdy Aplitt sp. z o.o. zostanie poinformowany o rezygnacji na mniej niż 12 dni przed rozpoczęciem szkolenia, wtedy zapłacona kwota nie zostanie zwrócona, a dana osoba może wziąć udział w szkoleniu Zabbix w innym terminie, zgodnie z harmonogramem na stronie internetowej.

W przypadku, gdy uczestnik, po zarejestrowaniu się, nie jest w stanie uczestniczyć w szkoleniu, może wysłać inna osobę na swoje miejsce. Zamiana taka nie niesie za sobą żadnych dodatkowych opłat. Uczestnik powinien powiadomić nas o zmianie osoby z wyprzedzeniem i przesłać formularz zgłoszeniowy z nowymi danymi.

15. Czy Aplitt sp. z o.o. może odwołać szkolenie?

Tak. Z przyczyn niezależnych od Aplitt sp. z o.o. jak np. choroba trenera szkolenie może zostać odwołane. W takim przypadku przewidywany jest rabat na późniejsze szkolenia dla osób, które się zgłosiły.

×

Formularz zgłoszeniowy

na autorskie szkolenie Zabbix

Wybór szkolenia

Dane uczestnikaDodaj kolejnego uczestnika
Po otrzymaniu formularza, skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia szczegółów dotyczących szkolenia (miejsca, terminu)
Dane do faktury
Twoje uwagi
* Oświadczam, że zapoznałem się z Klauzulą informacyjną i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu w celach związanych z rejestracją i uczestnictwem w szkoleniu organizowanym przez Aplitt sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku. Więcej informacji na stronie Polityka Prywatności.

* Oświadczam, że akceptuję Regulamin szkoleń autorskich.

Skontaktuj się z nami

Porozmawiajmy o Twoim projekcie
Napisz!     szkolenia@aplitt.pl     |     
Zadzwoń!     +48 58 782 59 06     |     
Wypełnij formularz!
Wypełnij formularz!

Chcę otrzymywać materiały marketingowe od Aplitt sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku. Aplitt sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku będzie przetwarzać moje dane zawarte w formularzu, aby dostarczać mi (telefonicznie, poprzez e-mail / sms) materiały marketingowe, dopasowane do moich zainteresowań. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Potrzebujemy Twoich danych, aby odpowiedzieć na Twoją wiadomość. Więcej informacji w Polityce Prywatności.