Szkolenia

logo Zabbix

Autoryzowane

Prowadzone w języku polskim!
Zakończone otrzymaniem certyfikatów

  • Jesteś użytkownikiem systemu Zabbix, inżynierem serwisu, administratorem infrastruktury serwerowej i systemów informatycznych, technikiem IT, operatorem komputerowym?
  • Jesteś już posiadaczem certyfikatu Zabbix Certified Specialist (ZCS) lub Zabbix Certified Professional (ZCP) i chcesz podnieść swoje kwalifikacje?
  • A może po prostu chcesz poszerzyć wachlarz swoich kompetencji o przydatne i pożądane na rynku pracy umiejętności?

To szkolenie dla Ciebie!

Autorskie

Prowadzone w formie warsztatów
Podstawowe, Rozszerzone, Dedykowane

  • Szukasz nowych narzędzi, które zminimalizują ryzyko awarii infrastruktury IT w Twojej firmie? Potrzebujesz porady specjalistów jak właściwie zapewnić stabilność pracy infrastruktury sieciowej?
  • Może chcesz zdobyć praktyczną wiedzę na temat systemu Zabbix, a dotyczącą praktycznych zagadnień związanych z jego wdrażaniem i eksploatacją?

To szkolenie dla Ciebie!

Skontaktuj się z nami

* Oświadczam, że zapoznałem się z Klauzulą informacyjną i wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Aplitt sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku moich danych osobowych podanych w formularzu w celu otrzymania odpowiedzi na przesłaną wiadomość. Więcej informacji na stronie Polityka Prywatności.

   Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Aplitt sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku informacji handlowych i marketingowych o jej produktach i usługach za pośrednictwem poczty elektronicznej, telefonu i wiadomości SMS, zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (t.j. z 2013 r., poz. 1422 ze zm.) oraz ustawą z dnia 16 lipca 2004 r. - Prawo telekomunikacyjne (t.j. Dz. U. z 2014 r., poz. 243 ze zm.).

   Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Aplitt sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku informacji handlowych i marketingowych o produktach i usługach jej partnerów biznesowych za pośrednictwem poczty elektronicznej, telefonu i wiadomości SMS, zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (t.j. z 2013 r., poz. 1422 ze zm.) oraz ustawą z dnia 16 lipca 2004 r. - Prawo telekomunikacyjne (t.j. Dz. U. z 2014 r., poz. 243 ze zm.).