Zabbix 3.0 & 4.0 & 5.0 & 6.0 Certified Trainer z wieloletnim doświadczeniem w administracji systemami Windows i Linux. Absolwent WSB w Gdańsku na kierunku Informatyka, ze specjalizacją Inżynieria Sieci Komputerowych. Absolwent Zarządzania na WSB ze specjalizacją Zarządzanie projektami i usługami IT. Prowadzi szkolenia autorskie i autoryzowane Zabbix.

Kierownik Projektu/Product Owner z wieloletnim doświadczeniem w branży IT. Testowałem, programowałem, analizowałem, ale zawsze chciałem zarządzać projektami - co z sukcesami czynię od wielu lat. Motto: „Cel to nic innego, jak marzenie z terminem realizacji.” Joe L.Griffith

Architekt i programista .NET z wieloletnim doświadczeniem w realizacji dużych projektów w obszarach takich jak sektor finansowy, odnawialne źródła energii, instytucje rządowe w UK.

Specjalista SEO z bagażem doświadczeń w sprzedaży B2B. absolwentka studiów podyplomowych na kierunku Marketing Internetowy w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Prywatnie fanka audiobooków, siatkówki i podcastów true crime.

Zakres wiedzy zdobywanej podczas autoryzowanych szkoleń Zabbixa nigdy nie jest przypadkowy. Zarówno szkolenia, jak również pakiet materiałów szkoleniowych zostały przygotowane zgodnie z rekomendacją producenta.