Entuzjastka turystyki rowerowej, gier planszowych i podróży za wschodnią granicę. W czasie kwarantanny eksploruje świat rosyjskich seriali, ukraińskich kabaretów, skandynawskich reportaży i polskich słodyczy. Miłośniczka szybkiej jazdy w Aygo.

Kierownik Zespołu Audytorów Wewnętrznych w Aplitt. Seminarzystka Prawniczego Seminarium Doktorskiego Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. W wolnym czasie lubi biegać, jeździć na rowerze i spędzać czas w lesie (miłośniczka survivalu).

Zabbix Certified Trainer i Zabbix Certified Expert. Ponad 5-letnie doświadczenie w obsłudze systemu Zabbix. Odpowiedzialny za projektowanie i wdrażanie niestandardowych rozwiązań w zakresie monitoringu. Wiedzą dzieli się podczas prowadzonych szkoleń, warsztatów i wykładów dla szkół średnich i wyższych.

Kierownik projektów informatycznych z piętnastoletnim doświadczeniem. Projektował i realizował witryny korporacyjne, platformy e-commerce, serwisy społecznościowe, aplikacje mobilne i złożone aplikacje webowe. Przez wiele lat związany z branżami: mediową, telekomunikacyjną/IT, farmaceutyczną i e-commerce. Wdrażał procesy i metodyki prowadzenia projektów w małych i dużych organizacjach. Posiadacz certyfikatu PRINCE2® Practitioner.

Zabbix 3.0 & 4.0 & 5.0 & 6.0 Certified Trener z wieloletnim doświadczeniem w administracji systemami Windows i Linux. Absolwent WSB w Gdańsku na kierunku Informatyka, ze specjalizacją Inżynieria Sieci Komputerowych. Absolwent Zarządzania na WSB ze specjalizacją Zarządzanie projektami i usługami IT. Prowadzi szkolenia autorskie i autoryzowane Zabbix.

Kierownik Projektu/Product Owner z wieloletnim doświadczeniem w branży IT. Testowałem, programowałem, analizowałem, ale zawsze chciałem zarządzać projektami - co z sukcesami czynię od wielu lat. Motto: „Cel to nic innego, jak marzenie z terminem realizacji.” Joe L.Griffith

Architekt i programista .NET z wieloletnim doświadczeniem w realizacji dużych projektów w obszarach takich jak sektor finansowy, odnawialne źródła energii, instytucje rządowe w UK.