Wszystko,
czego potrzebujesz
w swoim biurze

Oferujemy szeroką gamę produktów IT,
profesjonalne doradztwo i konkurencyjne ceny.
Zapewniamy kompleksowe wsparcie klientom
w szybkim, prostym i efektywnym procesie zakupów.
Naszym partnerem jest ALSO POLSKA.

Wszystko,
czego potrzebujesz
w swoim biurze

Wspólnie z naszym partnerem ALSO POLSKA
oferujemy szeroką gamę produktów IT.

5 wartości dla naszych klientów

5 wartości dla naszych klientów

Oferta

W naszym sklepie znajdziesz bogatą ofertę sprzętu IT potrzebnego w każdym nowoczesnym biurze. Opisy i dane zostały stworzone z myślą o kliencie biznesowym.

Doradztwo

Oczekujesz profesjonalnej obsługi i doradztwa? Zaraz po rejestracji otrzymasz dedykowanego opiekuna klienta, który wesprze Cię na każdym kroku zakupowym.

Wygoda

Po rejestracji czeka Cię możliwość uzupełnienia panelu zarządzania o użytkowników i adresy dostaw, dzięki czemu proces i obsługa zamówień będą zaskakująco wygodne.

Kontrola

Poczujesz, że kontrolujesz procesy zakupowe. Funkcjonalności śledzenia stanu realizowanych zamówień rozwiążą problem rozbudowanych sieci adresów dostaw.

Dostawa

Zredukujesz czas i koszty dzięki bezpłatnej dostawie towarów na terenie całego kraju. Zamówienia złożone do 16:00 (w dni robocze) wyślemy jeszcze tego samego dnia.

MARKETIT APLITT

MARKETIT APLITT

Oferujemy kompleksową obsługę Twojej firmy, łącząc wsparcie sprzedaży, logistykę i inne usługi dodatkowe w jednym zintegrowanym rozwiązaniu.

Możesz skorzystać z pomocy dedykowanego Opiekuna Klienta albo samodzielnie złożyć zamówienie, które po akceptacji zostanie przekierowane poprzez MarketIT bezpośrednio do centrum logistycznego dystrybutora. Proces realizacji zamówienia obejmuje pakowanie produktów oraz ich wysyłkę do klienta za pośrednictwem renomowanych firm spedycyjnych.

Summary