W Departamencie Informatyki pełni swoje obowiązki jako administrator CMDB. Specjalistka tego obszaru w obrębie organizacji, prowadząca go według swojej wizji opartej o najlepsze praktyki. W trakcie realizacji studiów na kierunku inżynieria sieci komputerowych. Prywatnie miłośniczka psów i szczęśliwa posiadaczka własnego czworonoga oraz fanka pozytywnej regeneracji umysłu poprzez wysiłek fizyczny.

Od dziecka pasjonat komputerów i elektroniki. W 2021 zmienił hobby w pracę i zatrudnił się w Dziale Serwisu IT Aplitt. Na co dzień rozwiązuje problemy techniczne i sieciowe z komputerami, drukarkami, telefonami. W pracy jest zawsze nastawiony na dobro klienta, otwartość i współpracę.

BI Developer z duszą Analityka Biznesowego, chcący odczarować świat matematyki i analityki dla pracowników biznesowych. Na co dzień pomaga firmom w wykorzystaniu potencjału danych do podejmowania strategicznych decyzji. Odpowiada za doradztwo i budowę narzędzi BI w różnych branżach, w tym w sektorze bankowym, branży płatniczej oraz e-commerce.

Specjalista SEO z bagażem doświadczeń w sprzedaży B2B. absolwentka studiów podyplomowych na kierunku Marketing Internetowy w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Prywatnie fanka audiobooków, siatkówki i podcastów true crime.

Posiada bogate doświadczenie w prowadzeniu projektów wdrożeniowych dla firm ze zróżnicowanych sektorów gospodarki: w tym z branży bankowej, produkcyjnej, windykacyjnej, transportowej, retail oraz wydawniczej. Dzięki szerokiej perspektywie jest w stanie przekazać skomplikowane koncepcje analityczne w sposób zrozumiały dla odbiorców biznesowych, budując mosty pomiędzy technologią a biznesem.