Doświadczony administrator systemów z ponad 10-letnim doświadczeniem w pracy z narzędziem monitoringu Zabbix. Jego praktyka obejmuje skuteczne zarządzanie infrastrukturą IT oraz doskonalenie procesów monitoringu dla optymalnej wydajności i dostępności systemów. Nie boi się żadnych wyzwań i zawsze dąży do doskonalenia umiejętności, aby skutecznie sprostać dynamicznemu środowisku IT.

W Departamencie Informatyki pełni swoje obowiązki jako administrator CMDB. Specjalistka tego obszaru w obrębie organizacji, prowadząca go według swojej wizji opartej o najlepsze praktyki. W trakcie realizacji studiów na kierunku inżynieria sieci komputerowych. Prywatnie miłośniczka psów i szczęśliwa posiadaczka własnego czworonoga oraz fanka pozytywnej regeneracji umysłu poprzez wysiłek fizyczny.

Od dziecka pasjonat komputerów i elektroniki. W 2021 zmienił hobby w pracę i zatrudnił się w Dziale Serwisu IT Aplitt. Na co dzień rozwiązuje problemy techniczne i sieciowe z komputerami, drukarkami, telefonami. W pracy jest zawsze nastawiony na dobro klienta, otwartość i współpracę.