Główny autor dokumentacji technicznej w Zabbix.

Od kilku lat Technical Marketing Engineer, Trainer, Event host w Zabbix w Rydze. Posiada doświadczenie w pracy na stanowiskach wsparcia technicznego, konsultanta, trenera i wsparcia marketingu w środowiskach Windows/Linux. Potrafi wykorzystać swoje umiejętności techniczne w połączeniu z umiejętnościami językowymi, komunikacyjnymi i dydaktycznymi do prowadzenia pokazów przedsprzedażowych, wygłaszania wykładów, a także tworzenia treści edukacyjnych zarówno w formacie tekstowym, jak i wideo.

Specjalistka ds. marketingu i copywriterka. Absolwentka filmoznawstwa praktycznego na Uniwersytecie Gdańskim oraz studiów podyplomowych z marketingu internetowego na Wyższej Szkole Bankowej w Gdańsku. W wolnym czasie recenzuje japońskie animacje, prowadzi podcast o grach oraz pisze powieści fantasy.

Jeden z głównych koordynatorów projektów innowacyjnych Aplitt. Wie jak projektować i wdrażać produkty i usługi, których na rynku jeszcze nie było. W wolnym czasie często spaceruje po swoim rodzinnym Trójmieście, ale chętnie odwiedza też Europę. Jeśli szukasz dobrej knajpy z kawą - na pewno doradzi Ci najlepsze rozwiązanie!

Jedna z ekspertek Zespołu Audytorów Wewnętrznych. Przeprowadza audyty z zakresu standardowych procesów wewnętrznych opartych o normy ISO. Prywatnie miłośniczka psów i kotów, zainteresowana zmianami środowiskowymi i przestrzennymi swojego rodzinnego Gdańska.

Główny ekspert sprzedaży Elektronicznego Obiegu Dokumentów. Zawsze stoi po stronie klientów i dba by spełnić ich wszystkie potrzeby. Jego celem jest współpraca zapewniająca rozwój przedsiębiorstwa klienta.

Uwielbia relaks w postaci ćwiczeń fizycznych, ale i solidną regenerację sił w postaci placków po cygańsku swojej mamy. Ciężko znosi dni bez słońca.

Zabbix 5.0 Certified Specialist, Zabbix 4.0 Certified Professional i programista aplikacji webowych. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego na kierunku Studia wschodnie, ze specjalizacją jęz. rosyjski i chiński. Pasjonat języków, poprawiania po kolegach dokumentacji systemowej i tłumaczenia im, dlaczego nie powinni pisać "Witam" na początku maila.