Zabbix 5.0 Certified Specialist, Zabbix 4.0 Certified Professional i programista aplikacji webowych. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego na kierunku Studia wschodnie, ze specjalizacją jęz. rosyjski i chiński. Pasjonat języków, poprawiania po kolegach dokumentacji systemowej i tłumaczenia im, dlaczego nie powinni pisać "Witam" na początku maila.

W Aplitt zajmuje się głównie rozwojem komunikacji wewnętrznej poprzez firmowy serwis informacyjny i cykliczne spotkania pracowników. Współtworzył produkty innowacyjne, gdzie odpowiadał za przygotowania interfejsów użytkownika. Prywatnie dziennikarz ogólnopolskiego medium, konferansjer i organizator imprez kulturalnych.

Koordynator szkoleń Zabbix w Aplitt sp. z o.o. Na co dzień marketingowiec opiekujący się firmowymi kanałami social media. Z wykształcenia psycholog. Prywatnie miłośniczka książek i wycieczek rowerowych.

Młodszy Audytor systemów zarządzania zgodnych ze standardem ISO. Absolwentka wydziału Zarządzania i Ekonomii na Politechnice Gdańskiej. W 2016r. uzyskała tytułu inżyniera Towaroznawstwa, a w 2020r. tytułu magistra Zarządzania Jakością i Projektami Innowacyjnymi. Autorka pracy dyplomowej na temat implementacji standardu ISO 27001 w przedsiębiorstwie z branży IT.