Jeden z głównych koordynatorów projektów innowacyjnych Aplitt. Wie jak projektować i wdrażać produkty i usługi, których na rynku jeszcze nie było. W wolnym czasie często spaceruje po swoim rodzinnym Trójmieście, ale chętnie odwiedza też Europę. Jeśli szukasz dobrej knajpy z kawą - na pewno doradzi Ci najlepsze rozwiązanie!

Jedna z ekspertek Zespołu Audytorów Wewnętrznych. Przeprowadza audyty z zakresu standardowych procesów wewnętrznych opartych o normy ISO. Prywatnie miłośniczka psów i kotów, zainteresowana zmianami środowiskowymi i przestrzennymi swojego rodzinnego Gdańska.

Główny i najbardziej doświadczony opiekun klienta w Aplitt. Od kliku lat dba o spełnienie potrzeb klientów i rozwój ich przedsiębiorstw.

Uwielbia relaks w postaci ćwiczeń fizycznych, ale i solidną regenerację sił w postaci placków po cygańsku swojej mamy. Ciężko znosi dni bez słońca.

Zabbix 5.0 Certified Specialist, Zabbix 4.0 Certified Professional i programista aplikacji webowych. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego na kierunku Studia wschodnie, ze specjalizacją jęz. rosyjski i chiński. Pasjonat języków, poprawiania po kolegach dokumentacji systemowej i tłumaczenia im, dlaczego nie powinni pisać "Witam" na początku maila.

W Aplitt zajmuje się głównie rozwojem komunikacji wewnętrznej poprzez firmowy serwis informacyjny i cykliczne spotkania pracowników. Współtworzył produkty innowacyjne, gdzie odpowiadał za przygotowania interfejsów użytkownika. Prywatnie dziennikarz ogólnopolskiego medium, konferansjer i organizator imprez kulturalnych.

Młodszy Audytor systemów zarządzania zgodnych ze standardem ISO. Absolwentka wydziału Zarządzania i Ekonomii na Politechnice Gdańskiej. W 2016r. uzyskała tytułu inżyniera Towaroznawstwa, a w 2020r. tytułu magistra Zarządzania Jakością i Projektami Innowacyjnymi. Autorka pracy dyplomowej na temat implementacji standardu ISO 27001 w przedsiębiorstwie z branży IT.