Reklama na bankomatach

Bankomat to nie tylko wypłata gotówki – to także skuteczny nośnik reklamy.


Zlokalizowanie bankomatów w licznych miejscach o dużym natężeniu ruchu, gwarantuje szeroki zasięg i efektywność reklamy. Przy wyborze miejsca emisji reklam precyzyjnie dobieramy lokalizację bankomatu do danego typu reklamy, aby właściwie trafić do pożądanej grupy docelowej odbiorców.

Nasze bankomaty zlokalizowane są w centrach handlowych, w biurowcach, na stacjach paliw, w kurortach wypoczynkowych oraz przy głównych arteriach komunikacyjnych dużych miast.

Oferujemy trzy rodzaje ekranów:

Ekran powitalny –  w stanie oczekiwania bankomatu na Klienta.

Ekran autoryzacyjny – w czasie autoryzacji transakcji, czyli w chwili, gdy Klient jest bardzo skupiony na komunikatach wyświetlanych przez bankomat w oczekiwaniu na gotówkę.

Ekran pożegnalny – po odebraniu karty i gotówki wyświetlane są komunikaty pożegnalne, które zwracają dużą uwagę Klienta korzystającego z bankomatu; w tym czasie możemy także wyświetlać reklamę.


Dodatkowo istnieje możliwosć umieszczenia reklamy na wydrukach potwierdzających transakcję – na rewersie możemy umieścić dowolną grafikę lub tekst, która zostanie zabrana przez klienta wraz z gotówką.

Zapraszamy do kontaktu w celu zapoznania się z możliwościami i pełną ofertą nośników reklamowych.

reklama na bankomatach

Adres firmy


Aplitt S.A.
ul. Arkońska 11, 80-387 Gdańsk
www.aplitt.pl

KRS pod numerem 0000213059
Kapitał zakładowy: 66 264 719,00 zł

Telefon


Tel. +48 58 782 82 82
Fax +48 58 511 20 01

E-mail


E-mail: kontakt@aplitt.pl