Aplitt na konferencji Data Center Nowej Generacji

22 czerwca 2017 w Warszawie odbyła się konferencja Data Center Nowej Generacji, w której udział wzięli pracownicy Aplitt.

Wydarzenie zgromadziło liderów, ekspertów i specjalistów, którzy podjęli się dyskusji na temat projektowania, budowy i zarządzania nowoczesnym Data Center. Jeden
z paneli tematycznych poprowadzili nasi przedstawiciele, którzy opowiedzieli o rozwiązaniu Uinnova, którego jesteśmy wyłącznym dystrybutorem na terenie Polski i państw ościennych. Słuchacze dowiedzieli się, jakie możliwości niesie za sobą wdrożenie tego systemu, składającego się z platformy wizualizacyjnej 3D, nie tylko efektywnie wspierającego monitorowanie centrum danych, ale też zapewniającego jego paszportyzację. Po części teoretycznej każdy zainteresowany mógł przy naszym stoisku zobaczyć, jak wygląda omawiany produkt oraz przetestować jego możliwości.

Oferowana przez Aplitt Uinnova jest unikatowym rozwiązaniem umożliwiającym wizualizację w 3D nie tylko urządzeń umieszczonych w serwerowniach, ale także warstw logicznych, aplikacji, baz danych oraz warstwy sieciowej. Przejrzyste interfejsy umożliwiają łatwe i wydajne kontrolowanie oraz diagnozowanie dostępności wszystkich zasobów objętych systemem.

Dziękujemy przybyłym za wysłuchanie naszej prelekcji, a pozostałym mówcom za merytoryczne, poszerzające wiedzę wystąpienia.

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji.

Do zobaczenia podczas kolejnych wydarzeń.

 

kolaż