Kasa Stefczyka wyróżniona za produkt wdrożony razem z Aplitt

Dnia 5 kwietnia 2017 podczas Gali Techno Biznes w konkursie Lider 2016 Kasa Stefczyka otrzymała wyróżnienie w kategorii Bankowość i Finanse za wdrożenie dedykowanego oprogramowania przygotowanego przez zespół ekspertów Aplitt.

Była to już 15 edycja konkursu Lider Roku, w którym wyróżniane są najnowocześniejsze i najbardziej innowacyjne technologie przeznaczone dla branży finansowej, bankowości, logistyki i ubezpieczeń.
Ze względu na tegoroczne duże zainteresowanie kategorią Bankowość i Finanse, kapituła konkursu zdecydowała się przyznać wyróżnienia. Jedno z nich otrzymała Kasa Stefczyka za wdrożenie Front End 360.

Przygotowane przez zespół ekspertów Aplitt rozwiązanie miało pomóc w optymalizacji procesów sprzedażowych i obsługi klienta w Kasie Stefczyka. Zastosowana aplikacja miała być rewolucją z punktu widzenia doświadczonych pracowników instytucji, a z drugiej strony przełomową zmianą w obszarze sprzedaży, która zapewniłaby wiele do tej pory nieosiągalnych korzyści, nie generując przy tym dodatkowych trudności dla pracowników. Wdrożone rozwiązanie pokryło swoim zasięgiem prawie cały obszar wsparcia informatycznego sprzedaży. Wykorzystane zostało oprogramowanie Dynamics CRM poparte Unified Service Desk. W efekcie udało się przyspieszyć i ustandaryzować czynności wykonywane przez pracowników instytucji.

Więcej informacji zarówno na temat nagrody, jak i samego wydarzenia przeczytać można na stronach: Gazety Bankowej (http://www.gb.pl/techno-biznes-2017-pcompetition-15.html) oraz w Gospodarce.pl (http://wgospodarce.pl/informacje/35267-nagrody-technologiczne-gazety-bankowej-przyznane-znamy-juz-zwyciezcow).

Wyroznienie Kasy Stefczyka