Uinnova z rekomendacją Gazety Bankowej

Dnia 5 kwietnia 2017 podczas Gali Techno Biznes w konkursie Hit Roku 2017 produkt Uinnova otrzymał rekomendację w kategorii Energetyka, Paliwa i Chemia.

Tematyka wydarzenia oscylowała wokół innowacji oraz zmian technologicznych mających wpływ na branżę finansową, bankowość, logistykę i ubezpieczenia. Podczas tegorocznej edycji wydarzenia nagrodzeni zostali zwycięzcy wybrani według nowych kategorii konkursu.
Uinnova, produkt, którego wyłącznym dystrybutorem jest Aplitt, otrzymał rekomendację Gazety Bankowej w dziedzinie Energetyka, Paliwa i Chemia.

Uinnova to unikalne rozwiązanie umożliwiające wizualizację w 3D nie tylko urządzeń umieszczonych w serwerowniach, ale także warstw logicznych, aplikacji, baz danych czy warstwy sieciowej. Przejrzyste interfejsy umożliwiają łatwe i wydajne kontrolowanie i diagnozowanie dostępności wszystkich zasobów objętych systemem. Wizualizacja danych o zasobach informatycznych i ich stanie umożliwia w wygodny i intuicyjny sposób nie tylko reagować i błyskawicznie identyfikować źródła najmniejszych anomalii, ale także pozwala w bardzo elastyczny sposób dowolnie przeszukiwać zasoby według indywidualnie dobranych filtrów.

Więcej informacji zarówno na temat nagrody, jak i samego wydarzenia przeczytać można na stronach: Gazety Bankowej (http://www.gb.pl/techno-biznes-2017-pcompetition-15.html) oraz w Gospodarce.pl (http://wgospodarce.pl/informacje/35267-nagrody-technologiczne-gazety-bankowej-przyznane-znamy-juz-zwyciezcow).

Rekomendacja Aplitt-1