Aplitt rozpoczyna sprzedaż rozwiązania Uinnova

 

W związku z nadanym nam przez amerykańską firmę Uinnova Technology Inc. wyłącznego prawa dystrybucji rozwiązania do wizualizacji centrów danych w technologii 3D, zakończyliśmy proces autoryzacji pierwszej grupy Partnerów handlowych. Przekazaliśmy im wiedzę niezbędną do skutecznego prowadzenia procesu wdrażania rozwiązania na terenie Polski.

Wyłączne prawo dystrybucji uzyskaliśmy już na początku 2016 roku. Status ten zezwala nam na dystrybucję w Polsce, Skandynawii i krajach bałtyckich oraz sprzedaż
w pozostałej części Europy.

Wizualizacja centrów danych oferowana przez Uinnova umożliwia zobrazowanie infrastruktury IT na zintegrowanej platformie 3D oraz ich monitorowanie w celu szybkiego diagnozowania problemów, zarówno w warstwie logicznej, jak i fizycznej. Po połączeniu z systemem monitoringu, rozwiązanie umożliwia przejrzystą wizualizację wszelkich dostępnych zasobów oraz ich kontrolę, dzięki czemu zmniejsza się czas przestoju, skutkujący spadkiem kosztów operacyjnych.

Rewolucyjne rozwiązanie wizualizacji 3D zostało wdrożone w ponad 250 centrach danych, wliczając korporacje z rankingu F100. Technologia Uinnova jest również wykorzystywana w Aplitt Data Centers w celu zapewnienia bezpieczeństwa świadczonych usług. Od teraz, za pomocą zintegrowanego systemu monitoringu, pracownicy firmy mogą w łatwy sposób diagnozować problemy, dzięki czemu zredukowane zostały średni czas naprawy oraz czas przestoju, zapobiegając przy tym potencjalnym stratom finansowym.

O Uinnova Technology Inc.
Firma została założona przez grupę doświadczonych specjalistów technologii 3D oraz zarządzania infrastrukturą IT. Wcześniej jej kadra kierownicza zajmowała kluczowe stanowiska w takich firmach, jak HP, IBM, Cisco, BMC czy Opsware. Główna siedziba Uinnova znajduje się w Seattle. Firma poza Stanami Zjednoczonymi, posiada również oddziały w Korei Południowej i Chinach. Jej misją jest rewolucjonizowanie wizualizacji centrów danych tak, aby ułatwiać przedsiębiorstwom zarządzanie infrastrukturą IT.

 


Donny Kwan, Uinnova Technology Inc., Tomasz Dębicki, Aplitt S.A.