kontakt@aplitt.pl +48 58 782 82 82

 1. Jako jedyny w Polsce Zimbra BSP-Silver Partner, mamy zaszczyt poinformować o ukazaniu się wersji beta Zimbra Collaboration 8.8, która naszym zdaniem zrewolucjonizuje rynek poczty elektronicznej.

 2. 22 czerwca 2017 w Warszawie odbyła się konferencja Data Center Nowej Generacji, w której udział wzięli pracownicy Aplitt.

 3. W nocy z 9 na 10 czerwca br., jak co roku, odbył się w Gdyni Nocny Bieg Świętojański z PKO BP.

 4. Miesiąc maj upłynął pod znakiem rowerowej rywalizacji w tegorocznej edycji European Cycling Challenge.

 5. Dnia 25 maja Zarząd Aplitt S.A. zawarł umowę nabycia 100% udziałów w Monetia sp. z o.o., przedsiębiorstwa specjalizującego się w outsourcingu transakcyjnym i obsłudze płatności gotówkowych w sektorze publicznym.

 6. 13 maja, 27 pracowników Aplitt S.A. oraz 8 uczniów i 4 nauczycieli z partnerskiego Zespołu Szkół Łączności w Gdańsku, wzięło udział w Mistrzostwach Sztafet Firmowych Ekiden odbywających się w   Warszawie.

 7. Aplitt laureatem nagrody Orły WPROST

 8. Dnia 5 kwietnia 2017 podczas Gali Techno Biznes w konkursie Lider 2016 Kasa Stefczyka otrzymała wyróżnienie w kategorii Bankowość i Finanse za wdrożenie dedykowanego oprogramowania przygotowanego przez zespół ekspertów Aplitt.

 9. Dnia 5 kwietnia 2017 podczas Gali Techno Biznes w konkursie Hit Roku 2017 usługa zarządzania drukiem otrzymała rekomendację w kategorii Energetyka, Paliwa i Chemia.

 10. Dnia 5 kwietnia 2017 podczas Gali Techno Biznes w konkursie Hit Roku 2017 produkt Uinnova otrzymał rekomendację w kategorii Energetyka, Paliwa i Chemia.

 11. Aplitt otrzymał nagrodę MasterCard Data Integrity Award w kategorii Regional Compliance.

 12. 6 kwietnia w klimatycznej Wieliczce, rozdano nagrody Solidnych Pracodawców 2016.

 13. W czwartek 16 marca odbyła się konferencja „Microsoft Dynamics 365 – cyfrowa ewolucja Twojej organizacji”.

 14. Dnia 14 marca 2017 roku firma Aplitt S.A. otrzymała zezwolenie na świadczenie usług w charakterze krajowej instytucji płatniczej, nadane przez Komisję Nadzoru Finansowego.
 15. Aplitt znalazł się wśród wąskiego grona firm nominowanych do nagrody w konkursie organizowanym przez Urząd Miasta w Gdańsku: "Pracodawca przyjazny gdańskiej szkole zawodowej".

 16. 17 lutego 2017 roku odbyła się konferencja zorganizowana przez gdański Zespół Szkół Łączności.

 17. 22 lutego odbyła się w Krakowie konferencja GigaCon poświęcona technologiom, środowiskom i narzędziom gwarantującym niezawodny
  i bezpieczny dostęp do Centrów Danych.

 18. Wszystkich wielbicieli technologii i narzędzi gwarantujących bezpieczeństwo centrów danych zapraszamy do Krakowa, gdzie już w środę, 22 lutego, odbędzie  się konferencja GigaCon.

 19. W dniu 20 stycznia 2017 zakończyliśmy proces autoryzacji pierwszej grupy Partnerów handlowych dla rozwiązania Uinnova dotyczącego wizualizacji centrów danych w 3D.

 20. Konferencja Microsoft dla Biznesu już za nami. 29 i 30 listopada 2016 roku upłynęły pod znakiem cyfrowej transformacji. W ciągu dwóch dni, razem z innymi praktykami, mieliśmy okazję dyskutować o trendach, wyzwaniach i kierunkach zmian gospodarczych związanych z czwartą rewolucją przemysłową.

 21. Wszystkich wielbicieli nowinek technologicznych dla biznesu zapraszamy pod koniec miesiąca do Warszawy. 29 listopada rozpocznie się dwudniowa konferencja „Microsoft dla Biznesu”.

 22. W dniach 16 i 17 listopada wzięliśmy udział w targach RetailShow w Warszawie.

 23. W październiku 2016 roku ukazało się zestawienie Gazety Finansowej „Perły Polskiego Biznesu 2016”, wyróżniające co roku najbardziej przedsiębiorcze Polki.

 24. Aplitt nie zwalnia tempa.

 25. W związku z ciągłym rozwojem sektorów technologii i finansów, obserwuje się duży rozkwit przedsiębiorstw oferujących w ramach swej działalności kombinację tych dwóch dziedzin. Zaczęto więc wyróżniać sektor fintech, zaliczając do niego firmy, które świadczą usługi finansowe i około finansowe, wykorzystując przy tym najnowsze technologie.

 26. W dniach 25-26 października 2016 roku Aplitt, jako jedna z ponad 500 firm partnerskich, wziął udział w konferencji Microsoft Partner Strategy Conference w Łodzi, mającej na celu podsumowanie minionego roku współpracy oraz wspólne przygotowanie się na nadchodzące wyzwania.

 27. Serwis Cashless opublikował kwartalny raport o największych sieciach bankomatów w Polsce. Aplitt, obsługując około 800 bankomatów, plasuje się na trzecim miejscu wśród niezależnych od banków operatorów.

 28. Mimo, że nasze motto brzmi „HUMAN FACE OF IT”, ludzką twarz zachowujemy nie tylko w sferze biznesu. Oprócz dbania o Klientów, nasza firma nie zapomina o pomocy potrzebującym, w szczególności tym najmłodszym.

 29. Tak, jak zapowiadaliśmy, w dniach 6-7 października Aplitt uczestniczył w konferencji „ManageEngine 2016 Need for ITIL2” w Poznaniu.

 30. 2 października 2016 roku na terenie kampusu AWFiS w Gdańsku odbyła się biegowa rywalizacja pomorskich firm – Sztafeta Firm, w której Drużyna Aplitt wystawiła aż 4 zespoły po 4 osoby. Dzięki temu bardzo wyróżnialiśmy się na tle innych zawodników, w czym pomogły nam również nasze nowe firmowe koszulki.

 31. W związku z premierą firmowego filmu reklamowego pracownicy Aplitt spotkali się w gdyńskiej Rivierze.

 32. Jeśli jesteście zainteresowani tematyką ITIL, to musicie 6 i 7 października pojawić się w Poznaniu. My też tam będziemy!

  Co więcej, wysyłamy naszych prelegentów, którzy opowiedzą o ciekawym wdrożeniu bazy konfiguracji zasobów (CMBD) w Aplitt S.A. ...

 33. Miło nam poinformować, że APLITT S.A. po raz kolejny uzyskał certyfikat bezpieczeństwa danych kartowych PCI DSS, zgodny z wymaganiami wyznaczonymi w 2016 roku.

 34. Wczoraj rozpoczęliśmy cykl zajęć prowadzonych przez naszych Aplittowych pracowników.

 35. Najbliższe lata będą stały pod znakiem przenikania tzw. „rzeczywistości rozszerzonej” do kolejnych dziedzin życia i biznesu – mówi Ewa Bereśniewicz-Kozłowska, prezes Aplitt SA, notowanej na GPW spółki, mającej w ofercie dostarczanie i utrzymanie usług IT oraz nowoczesnych rozwiązań dla firm, samorządów i jednostek administracji publicznej... 

 36. Biznes i technologia to dwa światy związane ze sobą w nierozerwalny sposób. Elementem łączącym oba te światy jest potrzeba pozyskania narzędzia umożliwiającego utrzymanie zrównoważonego rozwoju biznesu w środowisku wysokiej konkurencyjności. Dynamicznie zmieniający się rynek wymusza na naszych klientach i partnerach poszukiwania nowych narzędzi, umożliwiających realizację zakładanych celów biznesowych. Taka rzeczywistość determinuje nas do nieustannego podnoszenia jakości świadczonych usług. Natomiast filozofia, zawarta w naszym motcie, oddaje preferowany sposób współpracy, oparty na zaufaniu i pełnej kompetencji...

 37. 24 czerwca wzięliśmy udział jako wystawcy w jednej z warszawskich konferencji w hotelu Sofitel Victoria. Dzień można uznać za bardzo udany, co widać po minach naszych przedstawicieli :)

 38. Coroczny piknik firmowy już za nami. Aby tradycji stało się zadość, i tym razem postanowiliśmy wykorzystać okazję wspólnego spotkania w celu zbiórki pieniędzy na ważny cel.

 39. 14 kwietnia 2016 r. w Arkadach Kubickiego w Warszawie, odbyły się konferencja i uroczysta gala „Techno Biznes 2016”, organizowane przez Gazetę Bankową. Branża IT reprezentowana była przez firmę APLITT.

Adres firmy


Aplitt sp. z o.o.
ul. Arkońska 6/A1, 80-387 Gdańsk
www.aplitt.pl

KRS pod numerem 0000692419
Kapitał zakładowy: 14 047 350,00 zł

Telefon


Tel. +48 58 782 82 82

E-mail


E-mail: kontakt@aplitt.pl